Віза до Сербії

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Сербії не надається.

Безвізове перебування для громадян України в Сербії до 30 днів.
Детальніше>>>

Сербія чекає на вас. Віза до Сербії.

Сербія — це одна з країн Балканського півострова, яка славиться своєю неймовірною красою, багатою історією і дивовижним місцевим населенням. Це країна привітних людей, романтичної природи, сучасних міст, курортів і монастирів, а також озер, річок, гір та рівнин. Клімат в країні досить сприятливий — середземноморський на півдні, а на півночі — помірно-континентальний. Відпочивати тут однаково добре в будь-яку пору року.

Відпочинок на будь-який смак

Відпочинок в Сербії — це відпочинок в екологічно чистих місцях, де не порушено кліматичну рівновагу між флорою і фауною. Країна різноманітна не тільки своєю природою, а й культурою, у якій свій слід залишили римляни, турки, Візантія і інші цивілізації.

Курортні області в Сербії розкидано по всій країні. Невеликі розміри держави не роблять меншою різноманітність її курортів. Це обумовлюється тим, що такі зони відпочинку розташовані в різних кліматичних частинах країни. Всі курорти тут розподіляються на гірськолижні, водні, кліматичні та оздоровчі.

Кліматичні та оздоровчі курорти в повній мірі проявляють чари Сербії. На її території знаходиться понад 1000 бальнеологічних і мінеральних джерел, біля кожного з яких розташовується курорт або готель. Щороку сюди прибуває кілька тисяч туристів з усього світу, щоб скористатися унікальними можливостями, які надає Сербія для відновлення здоров’я. Оздоровчі процедури в Сербії проходять в різних санаторіях з цілющими мінеральними водами, а також на гірських кліматичних курортах.

У літній час потік туристів в Сербії надає перевагу водному відпочинку, організованому тут на європейському рівні — чиста вода озер, золоті пляжі і безліч інших можливостей, включаючи рафтинг, вітрильний спорт та ін. У зимовий період приїжджих приймають знамениті в усьому світі гірськолижні курорти.

Приїжджайте в країну давньої культури і багатовікових традицій

Безліч громадян України, котрі мріють побувати в Сербії, зупиняються перед виконанням своєї мрії через труднощі, з якими зустрічаються на шляху отримання візи до країни. Як відомо, для того, щоб мати дозвіл на в’їзд до цієї держави, українцям необхідна віза до Сербії.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Європи:
— Англія (Великобританія) >>>
— Болгарія >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber