Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Словенії:
Заповнення консульських анкет.
Консультація та сприяння в зборі документів.
Подача документів без особистої присутності в посольствах країн, де це можливо.
Призначення дати подачі пакета документів.
Візи до Словенії для будь-яких подорожей: — гостьова, — туристична, — бізнес-віза, — віза нареченої, — студентська віза.
Який вигляд має віза до Словенії:
Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!
Увага: На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.
Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.
При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.
До вартості наших послугпо візовій підтримці належать:
консультація;
запис на співбесіду;
заповнення анкети;
бронювання авіаквитків;
бронювання готелю;
подача документів чи супровід до консульства;
комплектація повного пакета документів на візу.
Додатково сплачуються:
консульський збір;
візовий збір;
страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.
Оформлення візи до Словенії "від і до" — від 155 євро.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.
Перелік необхідних документів:
Закордонний паспорт.
Копії всіх сторінок українського паспорта.
2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
Довідка з банку.
Також можуть знадобитись:
Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
Свідоцтво про народження чи смерть.
Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
Документи на нерухомість.
Свідоцтво про реєстрацію компанії.
Свідоцтво платника податків.
Довіреність та спонсорський лист.
Переклад документів англійською мовою.
Увага! Кожен перелік є індивідуальним.
Перелік, наведений вище, — базовий.
Посольства змінюють правила доволі часто.
Ваш перелік залежить від Вашої візової історії.
Всі нюанси уточнюйте у менеджера.
Консульський відділ посольства Словенії в Києві знаходиться за адресою:
Консультації та візова підтримка в різних містах України
Місто
Консультації
Передача документів
Телефон
Київ
По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304
Кур’єром або в офісі
+38 (044) 303 91 62
Дніпро
По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316
Кур’єром або в офісі
+38 (056) 794 02 40
Харків
По телефону
Кур’єрська доставка
+38 (057) 728 56 08
Одеса
По телефону
Кур’єрська доставка
+38 (048) 738 57 80
Львів
По телефону
Кур’єрська доставка
+38 (032) 242 79 42
Запоріжжя
По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4
Кур’єром або в офісі
+38 (061) 228 17 08
*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.
Словенія — у трійці найбільш лояльних країн по видачі шенгенських віз українцям за 20011-2013 рр.
Як виконується угода між Україною та ЄС про спрощення в оформленні віз?
Громадська ініціатива “Європа без кордонів” опитала понад 2000 респондентів і зібрала офіційну статистику. Три кращі країни, що дотримуються даної угоди — Угорщина, Естонія та Словенія.
Загальна видача шенгенських віз громадянам України неухильно зростає, у 2012 році було видано 1,2 мільйони віз, а в 2013 — 1,5 мільйони. З цієї кількості 58% віз — це довгострокові візи.
У відео, також, Ви дізнаєтесь про складні моменти, що можуть виникнути при отриманні шенгенської візи українцем.
Віза до Словенії
Словенія була і залишається дружньо налаштованою країною щодо прийому українців на своїх територіях. Країна чітко виконує інструкції та побажання громадянського проекту «Європа без кордонів». Як правило, якщо заявник має нормальну візову історію, отримання візи в Словенію не є проблемою. Інше питання — саме візове законодавство в країнах Шенгену, яке зазнало деяких змін і стало жорсткішим. Безвізовий режим між Україною і країнами Євросоюзу тимчасово знятий з порядку денного, замість цього українці відтепер при бажанні отримати Шенгенську візу повинні поповнити свій пакет документів цифровим фото і відбитками пальців. Громадянам до 12 років здавати відбитки пальців немає необхідності. Є обов’язковим і особистий візит до Консульства (процедура при успішному отриманні візи одноразова, надалі інтереси заявника може представляти туристична компанія).
Великим попитом серед громадян України користуються візи типу С (Шенген) і типу D (національна). Як відомо, попит породжує пропозицію, звідси різноманіття галузей, якими Словенія може зацікавити наших співвітчизників.
Про цілі візиту і візи
Візи можуть бути різних категорій і типів, і якщо з одноразовою візою, термін якої може досягати місяця, все більш-менш зрозуміло, то Шенгенська і національна візи мають свої нюанси. Шенген видається терміном на півроку, але з цього періоду ви маєте право неодноразово в’їжджати до зони Шенгену таким чином, щоб загальна кількість днів не перевищила 90-та. Територіально ви відкриваєте собі великі можливості, оскільки маєте право з однією візою пересуватися по країнах Шенгенської зони. Національна віза чинна лише в одній конкретній країні протягом того ж періоду, але ви маєте право її подовжувати.
Українці їдуть до Словенії з різними цілями. Найбільш популярні з них:
туризм;
лікування;
навчання;
ділові поїздки;
міграція та оформлення шлюбу.
В туристичних цілях цілком підходить і одноразова віза, якщо у вас в планах відвідування однієї країни і ви не збираєтеся перебувати там довше місяця. Якщо ваша подорож має інші територіальні і часові масштаби, вам варто відкрити Шенген. З лікувальними курортами та ж ситуація, все залежить від кількості днів перебування в межах держави. Якщо говорити про навчання на короткострокових курсах, семінарах та лекціях, оформляйте Шенгенську візу, для навчання у ВНЗ знадобиться національна віза. Кілька ділових поїздок може забезпечити Шенген або мультивіза, а от відкриття власного бізнесу на території країни або працевлаштування за наймом вимагає оформлення національної візи, як і у випадку з міграцією та оформленням шлюбного союзу.
Щодо документації
Володіючи хорошою візовою історією, ви майже не ризикуєте, відкриваючи візу до Словенії, оскільки країна лояльна по відношенню до видачі віз українським громадянам. При оформленні Шенгену або національної візи можна скористатися невеликою хитрістю, котра дозволена візовим законодавством. Громадяни України мають можливість отримати відразу два закордонні паспорти, а тому один з них краще відвести під подорожі і одноразові візи, а на другому будувати свою візову історію, що складається з більш значущих віз.
Експерти компанії «Бізнес Візит» допоможуть вам з оформленням або оновленням паспортів, а також безпосередньо з відкриттям візи. Телефони компанії: +38 (056) 794-02-40 (м. Дніпропетровськ), +38 (044) 303-91-62 (м. Київ), +38 (061) 228-17-08 (м. Запоріжжя), +38 (057) 728-56-08 (м. Харків), +38 (048) 738-57-80 (м. Одеса), +38 (032) 242-79-42 (м. Львів).
Також, щоб отримати консультації та допомогу від наших фахівців, ви можете заповнити електронну форму в онлайн-режимі.
Причини відмов
Незважаючи на всю лояльність Словенії і навіть розуміння поточного законодавства, складно бути до кінця впевненим у позитивній відповіді Консульства. Існує безліч причин, що створюють ризики, серед яких:
відмова від броні в готелі;
подача неправдивих документів;
негативна візова історія;
чистий паспорт;
підозрілі цілі візиту;
відсутність медичної страховки;
недостатні фінансові гарантії заявника;
неправдиві дані про себе.
Кожен з цих пунктів може принести негативний результат або навіть ануляцію успішно відкритої візи. Для того, щоб максимально убезпечити себе і отримати всі необхідні знання, зверніться до професіоналів компанії «Бізнес Візит». Слушні поради і консультації, знання візового ринку і багаторічний досвід роботи нашої команди заощадить вам багато часу, нервів і коштів, а також підвищить ваші шанси на успішне оформлення візи до Словаччини та інших країн.
Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Фінляндія >>>
— Франція >>>
— Чехія >>>
Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку
23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…
Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…
Залишити відповідь