Віза до Судану

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Судану не надається.

Оформлення візи до Судану

Громадянам України, які вирішили відвідати Судан, необхідно подбати про оформлення візи. Зробити це можна, звернувшись до Консульства Судану в Україні, яке знаходиться в Києві.

Вважається, що отримати візу до Судану не так вже просто, оскільки до пакета необхідних документів для отримання візи обов’язково має входити запрошення з Судану, яке іноді досить складно отримати. Крім того, для туристів, у яких в закордонному паспорті є відмітки про відвідування Ізраїлю, в’їзд на територію Судану не дозволено.

Що потрібно знати про отримання візи до Судану?

Плануючи подорож до Судану, майте на увазі, що оформлятись віза консульським відділом буде не менше двох тижнів, а в окремих випадках процес може затягнутись аж двох місяців. Віза дійсна для в’їзду до країни з моменту видачі й дозволяє перебування в Судані до 1-го місяця. Ті, хто прострочили візу, можуть бути покарані штрафом у пункті виїзду з країни.

Окрім місячної візи (яка в залежності від причини може бути діловою, туристичною чи гостьовою), можна оформити візи до Судану й інших типів:

  • національна віза, яка видається при наявності певних документів, котрі виправдовують тривалу присутність в межах країни;
  • транзитна віза, що передбачає короткочасне перебування на території Судану, як країни-посередниці.

Хто може подавати документи на отримання візи?

Консульський відділ може прийняти документи для оформлення візи без особистої присутності заявника, але при цьому довірена особа, кур’єр або турфірма повинні надати всі перераховані в переліку на сайті консульства документи.

Щоб уникнути зайвих турбот у процесі оформлення візових документів, жителі України можуть звернутися за професійною консультацією та допомогою до досвідчених фахівців в питаннях оформлення віз до Судану.

Крім цього, Вам буде запропоновано окремий комплекс послуг, що дозволяє зробити Вашу подорож ще більш організованою та комфортною. Так, Ви зможете забронювати й придбати авіаквитки або ж квитки на залізничний транспорт онлайн, заощадивши при цьому свій час і сили.

Погодьтеся, що коли збираєшся у подорож в такі екзотичні місця, як Судан, віза – це остання річ, про яку хотілося б думати напередодні поїздки. Саме тому не сумнівайтеся в правильності рішення покласти ці турботи на фахівців, які швидко і якісно виконають всі Ваші побажання.

Інші країни Африканського континенту:
– Сьєрра-Леоне >>>
– ПАР >>>
– Ангола >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі