Віза до Сьєрра-Леоне

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Сьєрра-Леоне не надається.

Візи до Сьєрра-Леоне для українців

Якщо Ви вирішили відвідати Сьєрра-Леоне, в першу чергу подбайте про наявність дозволу на в’їзд до цієї країни – про візу. На жаль, в Україні немає офіційного представництва Сьєрра-Леоне, але це не стане перешкодою для українців у досягненні наміченої мети.

Є два способи оформити візу до Сьєрра-Леоне:

  • онлайн на сайті Міністерства туризму країни;
  • в Консульстві Сьєрра-Леоне в Москві.

Онлайн-віза до Сьєрра-Леоне

У першому випадку Вам необхідно заповнити анкету на сайті міністерства, надати інформацію про сторону, яка буде Вас приймати, а також бронь готелю. Якщо Ви плануєте в’їзд до Сьєрра-Леоне по суші, потрібно буде вказати з якої держави його буде здійснено.

Після цього необхідно сплатити візовий збір і роздрукувати підтвердження про оплату. У разі позитивного рішення, через 3 робочих дня Ви отримаєте електронний лист, який також потрібно роздрукувати й вклеєно показати під час проходження паспортного контролю. Тільки при наявності роздрукованого електронного дозволу Вам буде вклеєно візовий стікер, що дозволяє в’їхати на територію країни.

Це найбільш простий спосіб оформлення документів для відвідин Сьєрра-Леоне, віза такого типу є одноразовою з терміном дії 3 місяці й терміном перебування в країні – 1 місяць.

Оформлення візи в консульстві

Щоб оформити візу в консульському представництві, завчасно підготуйте всі необхідні документи й майте на увазі, що консульству знадобиться не менше 2-х днів для оформлення. Причиною цього є отримання схвалення від МЗС Сьєрра-Леоне, після чого починається обробка Вашої заяви.

Не забудьте про те, що для отримання візи до Сьєрра-Леоне вимагається сертифікат міжнародного зразка про проходження вакцинації від жовтої лихоманки – без наявності даного щеплення візу Вам не відкриють.

Особиста присутність заявника при подачі документів не є обов’язковою, це може зробити довірена особа, турфірма або ж кур’єр. Тому ми рекомендуємо скористатися послугами досвідчених фахівців у сфері оформлення візових документів і позбавити себе від зайвих турбот.

Крім того, Ви зможете отримати якісну консультацію по всіляким питанням, що стосуються Вашої поїздки, і скористатися такими додатковими послугами, як онлайн замовлення авіа- та залізничних квитків, що зробить Вашу подорож ще більш приємною і комфортною.

Інші країни Африканського континенту:
– ПАР >>>
– Ангола >>>
– Гвінея >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі