Віза до Сьєрра-Леоне

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Сьєрра-Леоне не надається.

Візи до Сьєрра-Леоне для українців

Якщо Ви вирішили відвідати Сьєрра-Леоне, в першу чергу подбайте про наявність дозволу на в’їзд до цієї країни – про візу. На жаль, в Україні немає офіційного представництва Сьєрра-Леоне, але це не стане перешкодою для українців у досягненні наміченої мети.

Є два способи оформити візу до Сьєрра-Леоне:

  • онлайн на сайті Міністерства туризму країни;
  • в Консульстві Сьєрра-Леоне в Москві.

Онлайн-віза до Сьєрра-Леоне

У першому випадку Вам необхідно заповнити анкету на сайті міністерства, надати інформацію про сторону, яка буде Вас приймати, а також бронь готелю. Якщо Ви плануєте в’їзд до Сьєрра-Леоне по суші, потрібно буде вказати з якої держави його буде здійснено.

Після цього необхідно сплатити візовий збір і роздрукувати підтвердження про оплату. У разі позитивного рішення, через 3 робочих дня Ви отримаєте електронний лист, який також потрібно роздрукувати й вклеєно показати під час проходження паспортного контролю. Тільки при наявності роздрукованого електронного дозволу Вам буде вклеєно візовий стікер, що дозволяє в’їхати на територію країни.

Це найбільш простий спосіб оформлення документів для відвідин Сьєрра-Леоне, віза такого типу є одноразовою з терміном дії 3 місяці й терміном перебування в країні – 1 місяць.

Оформлення візи в консульстві

Щоб оформити візу в консульському представництві, завчасно підготуйте всі необхідні документи й майте на увазі, що консульству знадобиться не менше 2-х днів для оформлення. Причиною цього є отримання схвалення від МЗС Сьєрра-Леоне, після чого починається обробка Вашої заяви.

Не забудьте про те, що для отримання візи до Сьєрра-Леоне вимагається сертифікат міжнародного зразка про проходження вакцинації від жовтої лихоманки – без наявності даного щеплення візу Вам не відкриють.

Особиста присутність заявника при подачі документів не є обов’язковою, це може зробити довірена особа, турфірма або ж кур’єр. Тому ми рекомендуємо скористатися послугами досвідчених фахівців у сфері оформлення візових документів і позбавити себе від зайвих турбот.

Крім того, Ви зможете отримати якісну консультацію по всіляким питанням, що стосуються Вашої поїздки, і скористатися такими додатковими послугами, як онлайн замовлення авіа- та залізничних квитків, що зробить Вашу подорож ще більш приємною і комфортною.

Інші країни Африканського континенту:
– ПАР >>>
– Ангола >>>
– Гвінея >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber