Віза до Тайваню

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Тайваню не надається.

Оформлення візи до Тайваню

На території України поки немає офіційного представництва Тайвані, тому всім охочим отримати візу до цієї країни необхідно звертатися до Консульства Тайвані в Росії, котре знаходиться в Москві.

Дуже важливим моментом для громадян України в цьому випадку є те, що особиста присутність під час подачі документів не є обов’язковою, і їх може подати довірена особа чи турфірма, можна навіть замовити подачу документів через кур’єра.

Види віз до Тайваню

  • Одноразова віза, яка видається особам, запрошеним до Тайваню для участі в культурних, ділових, туристичних заходах. Для отримання такої візи необхідно надати запрошення, бронь готелю або інші документи, що підтверджують мету Вашого візиту. Термін дії цієї візи — 30 днів.
  • Багаторазова виїзна віза — видається особам, діяльність яких передбачає часті візити до Тайваню.
  • Резидентська віза, яку можуть отримати особи, запрошені до Тайваню на роботу або навчання, а також ті, хто планує перебування у межах країни більше 6-ти місяців. Щоб отримати цю візу, заявник повинен надати документи, які розкривають мету його перебування в Тайвані.

Процедура отримання візи до Тайваню

Перелік необхідних документів для отримання візи ви можете побачити на офіційному сайті посольства Тайваню, але не соромтеся уточнювати незрозумілі для Вас нюанси в інформаційних службах, адже від ретельності підготовки залежить відкриють вам візу чи ні.

Щоб оформити візу до Тайваню, консульському відділу необхідно до 10-ти робочих днів, при цьому можна замовити термінове оформлення візи, яке буде здійснено за період від 2-х до 5-ти днів. Не забувайте, що заявник зобов’язаний сплатити візовий збір у доларах США і в разі термінової візи його буде збільшено.

Таким чином, якщо місцем, куди ви плануєте поїхати, є Тайвань, віза не є нерозв’язною проблемою. Сьогодні ви можете не тільки отримати якісну консультацію досвідчених професіоналів у питанні оформлення візових документів, ви можете повністю довірити їм оформлення вашої візи.

Вам допоможуть зробити подорож ще більш приємною та комфортною за допомогою завчасного онлайн-замовлення авіа- та залізничних квитків в будь-яких напрямках.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Азії:
— Таїланд >>>
— Корея (Південна) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber