Віза до Туреччини

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Туреччини не надається.

Турецька віза для громадян України

Безвізове перебування в Туреччині для українців — 30 днів з обмеженням до 90 днів та виїздом з країни кожні півроку.

Замовити гарячий тур до Туреччини.

Туреччина вже давно зайняла позиції лідера серед найпопулярніших місць відпочинку українських і російських туристів. І це не дивно, адже це країна, яка має багатющу історію, безліч історичних цінностей та унікальні творіння природи. Прекрасні середземноморські пляжі, комфортабельні готелі, велика кількість різноманітних розваг і прекрасні природні ландшафти не перестають з року в рік залучати нових та добре знайомих з країною туристів.

З 01 серпня 2012 року поїздка до Туреччини для українських громадян стала ще більш досяжною, оскільки з цієї дати набрала чинності угода, укладена між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки, в якому передбачені умови взаємних подорожей громадян.

Виходячи з цієї угоди, віза до Туреччини для громадян України не потрібна. Українці можуть перебувати на території Туреччини 30 днів з дня перетину кордону, за умови, що загальний час перебування обмежено терміном до 90 днів протягом шести місяців, що минули з дати першого в’їзду до країни.

Якщо громадяни України мають намір пробути на території Турецької Республіки більше максимального терміну, то обов’язково необхідно заздалегідь в Консульстві отримати візу відповідно турецькому законодавству.

Для отримання турецької візи в консульстві необхідна особиста присутність заявника.

Якщо у вас є необхідність часто відвідувати партнерів по бізнесу, то вам буде потрібна мультивіза. Можна сказати, що мультивіза до Туреччини дає можливість відчути незалежність у виборі термінів як бізнесових, так і туристичних поїздок, і при цьому значно економить час.

Для подорожей громадян України до Туреччини, в умовах згадуваної вище Угоди, необхідні такі проїзні документи:

  1. паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дійсний не менше ніж 6 місяців з дня в’їзду до країни;
  2. проїзний документ дитини, дійсний не менше ніж 6 місяців з моменту закінчення подорожі, а для дітей, вписаних в паспорт батьків, обов’язково має бути вклеяна до нього фотокартка.

Згідно чинного законодавства Туреччини, для в’їзду на територію країни прикордонні служби можуть попросити громадянина України надати підтвердження фінансового забезпечення: 50 USD на день перебування, якщо є оплачений зворотній квиток або 1500 USD в разі відсутності квитка.

Офіційні влади Туреччини можуть оштрафувати туриста і ввести заборону на відвідування країни в майбутньому, якщо виявлять порушення візового режиму.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Азії:
— ОАЕ >>>
— Індія >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber