Віза до Туреччини

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Туреччини не надається.

Турецька віза для громадян України

Безвізове перебування в Туреччині для українців — 30 днів з обмеженням до 90 днів та виїздом з країни кожні півроку.

Замовити гарячий тур до Туреччини.

Туреччина вже давно зайняла позиції лідера серед найпопулярніших місць відпочинку українських і російських туристів. І це не дивно, адже це країна, яка має багатющу історію, безліч історичних цінностей та унікальні творіння природи. Прекрасні середземноморські пляжі, комфортабельні готелі, велика кількість різноманітних розваг і прекрасні природні ландшафти не перестають з року в рік залучати нових та добре знайомих з країною туристів.

З 01 серпня 2012 року поїздка до Туреччини для українських громадян стала ще більш досяжною, оскільки з цієї дати набрала чинності угода, укладена між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки, в якому передбачені умови взаємних подорожей громадян.

Виходячи з цієї угоди, віза до Туреччини для громадян України не потрібна. Українці можуть перебувати на території Туреччини 30 днів з дня перетину кордону, за умови, що загальний час перебування обмежено терміном до 90 днів протягом шести місяців, що минули з дати першого в’їзду до країни.

Якщо громадяни України мають намір пробути на території Турецької Республіки більше максимального терміну, то обов’язково необхідно заздалегідь в Консульстві отримати візу відповідно турецькому законодавству.

Для отримання турецької візи в консульстві необхідна особиста присутність заявника.

Якщо у вас є необхідність часто відвідувати партнерів по бізнесу, то вам буде потрібна мультивіза. Можна сказати, що мультивіза до Туреччини дає можливість відчути незалежність у виборі термінів як бізнесових, так і туристичних поїздок, і при цьому значно економить час.

Для подорожей громадян України до Туреччини, в умовах згадуваної вище Угоди, необхідні такі проїзні документи:

  1. паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дійсний не менше ніж 6 місяців з дня в’їзду до країни;
  2. проїзний документ дитини, дійсний не менше ніж 6 місяців з моменту закінчення подорожі, а для дітей, вписаних в паспорт батьків, обов’язково має бути вклеяна до нього фотокартка.

Згідно чинного законодавства Туреччини, для в’їзду на територію країни прикордонні служби можуть попросити громадянина України надати підтвердження фінансового забезпечення: 50 USD на день перебування, якщо є оплачений зворотній квиток або 1500 USD в разі відсутності квитка.

Офіційні влади Туреччини можуть оштрафувати туриста і ввести заборону на відвідування країни в майбутньому, якщо виявлять порушення візового режиму.

Сприяємо в отриманні візи до інших країн Азії:
— ОАЕ >>>
— Індія >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
04.12.2019
«Мотор Січ» ввела нові нормативи провезення багажу

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу…

Читати далі
27.11.2019
Їдете до Бельведера? Вимагайте аудіогід українською!

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші…

Читати далі