Віза до Венесуели

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Венесуели не надається.

Коли необхідна віза до Венесуели

Громадянам України для в’їзду на територію Венесуели в обов’язковому порядку потрібна віза. Видаватися цей документ може особам, метою відвідування країни яких є туризм, відвідини друзів, родичів, а також короткострокові ділові поїздки, які не передбачають отримання прибутку на території Венесуели.

Тільки коли пасажири здійснюють поїздку протягом 24-х годин з моменту прибуття тим самим рейсом або стикувальним, і не покидають територію транзитної зони, можливий так званий «безвізовий транзит». У всіх інших випадках потрібно оформляти транзитну візу.

Туристична і транзитна візи до Венесуели

Для оформлення туристичної візи необхідно надати до консульського відділу посольства Венесуели пакет документації і запрошення від приватної особи або організації. Причому лист-запрошення повинен містити інформацію про те, що запрошуюча сторона бере на себе витрати на подорож, фінансове утримання і витрати на виїзд запрошеної нею особи з країни.
Для отримання транзитної візи необхідно надати трохи інший набір документів та доказ наявності достатніх коштів. Консульство Венесуели визначає фінансовий дозвільний поріг з розрахунку 50 американських доларів на одну особу на кожен день перебування у Венесуелі.

Консульський збір за будь-який з двох видів віз становить 30 доларів США. Для оплати збору в банку консульським відділом посольства Венесуели видається бланк, але після перевірки всіх необхідних документів.

Як оформити візу до Венесуели

Залучення професійних послуг досвідчених фахівців допоможе швидко і гарантовано з позитивною відповіддю, отримати візу до Венесуели. Документи до консульського відділу посольства цієї країни можна подавати особисто, але дозволяється це доручити і довіреній особі або турагентству. Для цього знадобиться проста довіреність від власника паспорта.

Видача і прийом документів відбуваються по визначеним дням протягом пари годин. Стандартний термін оформлення туристичної та транзитної візи до Венесуели становить 7 днів з моменту здачі документів.

Видана Консульством країни Венесуела віза туристичного характеру є багаторазовою і дозволяє людині перебувати в країні до 90 днів. Віза на транзит видається на один рік, також є багаторазовою, але дозволяє перебувати в країні за кожен в’їзд не більше 72 годин.

Візи до інших країн Американського континенту:
— США >>>
— Канада >>>
— Куба (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber