Віза до Єгипту

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Єгипту не надається.

Особливості отримання візи до Єгипту

Якщо ви громадянин України, туристична віза до Єгипту на 30 днів за 15$ оформляється після прибуття. До Південного Синаю, куди входять Таба, Нувейба і Дахаб, Рас-Сидр, Шарм-ель-Шейх, Сант-Катрін, Пов-Тур, українцям можна в’їжджати без візи терміном до 15 днів. Детальніше за посиланням >>>.

Єгипет – одна з найбільш популярних і найулюбленіших країн для відвідувань українськими туристами. Таку популярність можна пояснити великою кількістю пам’яток, відмінним сервісом, а також простотою в оформленні візи.

Віза до Єгипту для громадян України оформляється дуже швидко, її вартість невисока, а процедура отримання проводиться прямо в аеропорту. Набір необхідних документів для оформлення туристичної візи мінімальний: закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше ніж через 6 місяців після повернення з країни, медична страховка і туристичний ваучер, котрий є підтвердженням того, що ви прибули саме на відпочинок.

Якщо ви відправляєтеся до Єгипту на відпочинок і пробудете на території країни не більше 30 днів, то вам видадуть візу після прибуття в аеропорту. Вартість візи становить всього 15 USD. Після заповнення міграційної картки та оплати, до паспорта клеяться спеціальні марки. Віза готова. Термін її дії становить один місяць.

Якщо ви плануєте відвідати Арабську республіку Єгипет не в якості туриста і пробути на її території більше місяця, то вам знадобиться довгострокова віза.

Довгострокова віза до Єгипту оформляється в посольстві і коштує 30 USD. Термін оформлення становить 3 робочих дні. Якщо ви маєте документи від єгипетського роботодавця або запрошення від родичів, то візу можна оформити відразу на цілий рік. Придбання нерухомості в Єгипті і вступ до єгипетського навчального закладу також дають можливості для отримання довгострокової візи.

В консульстві посольства Єгипту можна також подати заявку на отримання мультивізи, бізнес- або робочої візи. Мультивіза до Єгипту дає можливість для багаторазового в’їзду на територію країни протягом тривалого проміжку часу.

Хоча оформлення візи до Єгипту не є дуже складним процесом, для отримання позитивного результату в консульстві слід врахувати деякі нюанси. Неправильно оформлені документи і помилки при заповненні візової анкети у більшості випадків стають основною причиною відмов для отримання візи.

Інші країни Африканського континенту:
– Замбія >>>
– Зімбабве >>>
– Камерун >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber