Віза до Замбії

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Замбії не надається.

Оформляємо візи до Замбії

Якщо ви громадянин України, Ви можете легко в’їхати до Замбії – віза оформляється після прибуття в аеропорту: одноразова коштує 50$, на два в’їзди — 80$, мультивіза — 160$. Детальніше за посиланням >>>.

Одне з природних див світу – це водоспад Вікторія. Для людей, які хочуть наповнити своє життя неповторними моментами, поїздка до Замбії – це чудовий привід поповнити колекцію своїх вражень. Якщо ви хочете тільки подивитися на знаменитий водоспад, ви можете здійснити свою мрію, оформивши добову замбійську візу, термін дії якої триває двадцять чотири години.

Зазвичай на один день до Замбії зручно заїхати з сусіднього Зімбабве. Візу можна оформити і на кордоні, але всяке може трапитися. Тому ми рекомендуємо зробити це завчасно у консульстві Замбії. Коштує така віза двадцять доларів.

Візи до Замбії для будь-якої мети поїздки

Для подорожей до Замбії з іншими цілями можна відкрити туристичну або ділову візу на термін від тридцяти до дев’яноста днів. Це можна зробити і самостійно, але якщо ви цього раніше не робили, або ви цінуєте свій час, то наше візове агентство готове допомогти вам.

Перше знайомство з нами дозволить дізнатися детально, який пакет документів вам необхідно буде надати, щоб оформити візу до Замбії. При зустрічі з нашим менеджером ви надасте ці документи. А вже ми самі зробимо необхідну кількість копій, а також професійний переклад документів англійською мовою.

Від співпраці з нами ви тільки виграєте

До такої країни як Замбія віза надається при наявності квитка туди і назад. Тому ми готові вам допомогти придбати квитки за найвигіднішим маршрутом з мінімальною кількістю пересадок. Ми надамо вам консультації, які допоможуть вам швидко розібратися в чужій країні. Зазвичай це в майбутньому заощадить не тільки ваш час, але і гроші.

Щоб ви змогли себе відразу впевнено почувати в незнайомих обставинах, ми також надаємо послугу з бронювання номерів у готелі. Це дасть можливість відразу отримати гарантію комфортного перебування в далекій країні.

Інші країни Африканського континенту:
– Зімбабве >>>
– Камерун >>>
– Конго >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber