Віза до Зімбабве

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи до Зімбабве не надається.

Допоможемо оформити візу до Зімбабве для українців у Москві

Для того щоб нашим співвітчизникам можна було в’їхати до цієї країни, необхідно мати візу. Її можна отримати безпосередньо на кордоні. Але враховуючи те, що Зімбабве належить до країн, де демократія перебуває в невизначеному стані, краще не випробовувати свою долю. Незважаючи на те, що правила перетину кордону прості, кількість питань до вас буде залежати від настрою офіційного представника влади.

На жаль, щоб отримати візу для відвідування цієї країни, громадяни України повинні їхати до консульства Зімбабве, яке знаходиться в Москві. У зв’язку з цим, наше візове агентство пропонує свою допомогу в оформленні віз до Зімбабве. Для цього достатньо зв’язатися з нами по телефону або по Інтернету, і ми пояснимо вам, які документи нам від вас будуть потрібні. На їх підготовку й передачу до Москви ми не витратимо багато часу.

Візи до Зімбабве для всіх бажаючих

Вартість візи до Зімбабве становить тридцять доларів. Ця сума не змінюється ні при оформленні в консульстві, ні на кордоні. Діти до шістнадцяти років вписуються до візи батьків, і за них плата не стягується.

Віза видається протягом двох-чотирьох днів. Після оформлення вона є дійсною протягом трьох місяців. В країні по туристичній візі ви зможете перебувати до тридцяти днів. Якщо ви плануєте поїздку до Замбії, щоб відвідати водоспад Вікторія, повторно оформляти візу немає необхідності. Але важливо попередити прикордонників про час вашого повернення. Вони видадуть спеціальний квиток, по якому ви зможете повернутися назад. Для поїздки до Зімбабве може бути видана і дворазова віза. Її вартість, в такому випадку, буде сорок п’ять доларів.

Про особливості поїздки до цієї країни ви зможете дізнатися від нашого менеджера, який дасть вам вичерпну інформацію щодо всіх нюансів, які цікавлять вас. Крім допомоги в оформленні візи до Зімбабве, ви також можете замовити через нашу фірму квитки на будь-який вид транспорту. Наші досвідчені фахівці допоможуть обрати правильний маршрут. Ми забронюємо вам квитки на будь-який час і рейс, якщо ви звернетеся до нас завчасно. Крім цього, ми допоможемо вибрати готель і забронювати номер.

Інші країни Африканського континенту:
– Камерун >>>
– Конго >>>
– Марокко >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber