Віза на Кубу

Увага: на сьогодні візова підтримка при отриманні візи на Кубу не надається.

Якщо Ви громадянин України, Ви можете легко в’їхати на Кубу на термін до 30 днів при наявності страховки, зворотнього квитка і грошового запасу в розмірі 50$ в день на людину.

Бронювати квиток на Кубу за посиланням >>>.
Замовити страховку за посиланням >>>.

Віза на Кубу на тривалий термін

Громадянам України для поїздок на Кубу необхідна віза. Отримати її не так складно, як інші типи віз. Оформляється цей документ виключно в Посольстві Куби в Києві. Кубинська віза, яка зазвичай називається самими ж кубинцями «туристична картка», не вклеюється в паспорт. Цей документ є окремим листком, розділеним на дві складові.

Після прибуття на Кубу одна частина документу відривається. Інша половина видається на руки, що є гарантією безперешкодного перебування на кубинській території. Тому другу частину візи бажано не губити. В іншому випадку можуть виникнути деякі проблеми.

Особливості і тонкощі процедури

Не багато хто знає, що оформляється віза на Кубу для дітей старше 7 років тільки при наявності проїзного документа. Якщо дитина буде подорожувати з одним із батьків, то потрібна довіреність другого з батьків. Причому цей документ повинен бути нотаріально завірений.

Термін оформлення візи зазвичай становить 7 днів, але термінова віза підлягає оформленню в 3-денний термін. Час подачі документів до Кубинського Посольства припадає виключно на понеділки, причому проходження співбесіди при цьому не вимагається. Оформити візу на Кубу можна тільки на термін 30 днів. Такий же період складає термін дії туристичної візи.
Посольство залишає за собою право вимоги додаткових документів для розгляду заявки. Консульський збір становить 30 або 50 доларів США залежно від терміновості оформлення.

Для отримання візи громадяни України подають такі документи, як закордонний і внутрішній паспорти, два фото, анкету, оригінал та ксерокопію авіаквитка, страховку. При виїзді дитини, крім того, потрібна завірена копія і оригінал свідоцтва про народження. Якщо дані дитини вказані в паспорті одного з батьків, потрібне одне фото.

Візи до інших країн Американського континенту:
— США >>>
— Канада >>>
— Мексика (підтримка не надається) >>>

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber