Work And Travel в США

Візьми участь в програмі
Work And Travel!

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми відповімо на всі ваші запитання.
ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ WORK AND TRAVEL USA 2021 ЗА НАЯВНОСТІ ВАКАНСІЇ
1050 у.о.
ДОДАТКОВО ДО СПЛАТИ:
right-arrow КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР — 160 У.О.
right-arrow АВІАКВИТОК В ОБИДВА БОКИ — ВІД 700 У.О. НАШИМ СТУДЕНТАМ НАДАЄМО ДОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА АВІАКВИТКИ
ЯКЩО У ВАС НЕМАЄ ВАКАНСІЇ, МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ПІДІБРАТИ НАЙБІЛЬШ ВДАЛИЙ ВАРІАНТ.
ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ, ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАШИМ МЕНЕДЖЕРОМ. ПОСПІШАЙТЕ, КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Завдяки програмі Work And Travel (Ворк енд Тревел), організованій у межах культурно-історичного обміну, студенти з усього світу мають можливість з користю провести літні канікули в США. Триває програма з травня до вересня включно, що дає змогу молодим людям успішно скласти сесію, а потім вчасно встигнути повернутися до занять в університеті.

Після роботи студенти отримують можливість подорожувати штатами Америки за найбільш привабливим для себе маршрутом: провести час, прогулюючись парками Айдахо або Вайомінгу, побачити несплячий Лас-Вегас, насолодитися чарівною красою Гранд Каньйону. І це лише мала частина тих незабутніх вражень, що може отримати кожен учасник, який обрав Work And Travel 2021.

До ключових переваг, які дає участь у програмі, треба віднести:

 • Досвід міжнародної роботи. Молоді люди працевлаштовуються в мережеві компанії Америки й вивчають систему ведення бізнесу в США.
 • Позитивні емоції та незабутні враження. Після завершення робочої частини програми, у поїздку по США може відправитися кожен охочий.
 • Досвід проживання за кордоном у мультинаціональному середовищі. Перебуваючи кілька місяців в Америці, молоді люди вчаться бути самостійними, стають більш пристосованими до різних ситуацій.
 • Удосконалення мовних навичок. Спілкування з місцевими мешканцями та студентами з інших країн дає змогу учасникам програми значно підвищити рівень знань англійської мови. Це особливо важливо, якщо учнів цікавить освіта за кордоном.
 • Окупність програми. У США високий рівень оплати праці, тому вкладені кошти швидко окупляться.
Программа Work And Travel USA: общие правила

Програма Work And Travel США: загальні правила

Програма включає два блоки — робочий та туристичний. Учасник на свій розсуд обирає дати початку й закінчення роботи в період із 9.05 по 9.09, з огляду на власні плани й розклад навчального закладу.

Працевлаштування пропонується тільки у сфері обслуговування — у ресторанах, крамницях, національних парках тощо. Варто зазначити, що співбесіда з роботодавцем — один із важливих етапів Work And Travel, до якого також треба ретельно підготуватися.

Після завершення роботи кожен учасник програми може вирушити в захопливу подорож по США, самостійно визначивши місця, у яких бажає побувати. Якщо такого бажання немає, він може одразу повернутися додому. Поєднувати подорож й роботу не можна.

Юридичні аспекти

Студенти, які беруть участь в Work And Travel Program, отримують візу, що дає право на роботу в США у встановлений проміжок часу. Робоча діяльність здійснюється згідно з правилами програми та абсолютно легальна.

Часові межі

Участь у програмі жодним чином не має перешкоджати навчанню студента в університеті, тому поїздки здійснюються виключно в літній канікулярний період.
Студенти зобов’язуються вчасно повернутися до університету, у якому навчаються, або погодити свою відсутність на заняттях із ректоратом. Програма враховує момент дострокового складання сесії, тому крім канікулярних місяців захоплює ще й майже весь травень.

Work And Travel, ціна
Види вакансій Ворк енд Тревел
Work And Travel, вартість

Подорож

Учасники програми можуть вільно подорожувати Штатами за самостійно обраним маршрутом. Як довго триватиме ця подорож, залежить від самого студента, головна умова — вкластися в тридцять календарних днів.

Усе об’їздити за такий період не вдасться, територія США — третя за величиною у світі, тому варто віддати перевагу найбільш визначним та привабливим місцям.

Оподаткування

У контракті учасника програми вказується відсоток податкових відрахувань державі. Для українських громадян передбачена можливість відшкодування цих відрахувань за фактом повернення в Україну.
Для того щоби її реалізувати, потрібно:

 • повідомити роботодавця про свій намір повернути суму податків;
 • заповнити форму W-4 й вивчити умови, викладені в спеціальній інструкції.
Питання в посольстві США для учасників Work And Travel

Питання в посольстві США для учасників Work And Travel

Мета співробітника посольства — визначити рівень мовних знань студента й загальну підготовленість до життя та роботи в США. Він мусить переконатися, що учасник програми Work & Travel USA є досить самостійною та відповідальною людиною, для якої тривале перебування далеко від дому не спричинить дискомфорту.
У бесіді з візовим офіцером студенту необхідно продемонструвати чіткий намір повернутися в Україну після закінчення програми, показати, що він розуміє цілі Work & Travel — вивчення англійської мови на практиці, ознайомлення з культурою та історією США. Співробітник посольства повинен зрозуміти, що учасник програми не збирається залишатися в Америці.

Перелік поширених питань у посольстві має такий вигляд:

 • Місце Вашого навчання, спеціальність, майбутня професія?
 • В яке місто, штат Ви їдете, у чому полягатиме Ваша робота?
 • Скільки часу Ви плануєте провести в США?
 • Як Ви знайшли роботу?
 • Хто фінансує Ваше перебування в програмі?
 • Місце роботи батьків?
 • Чи є родичі в США?
 • Коли Ви закінчуєте навчання у ВНЗ?
 • Продемонструйте заліковку, з яких предметів Ви складали іспити на II курсі?
 • Що ви плануєте робити після повернення додому, коли програма Work And Travel буде пройдена?
Work and Travel, США
Work and Travel USA
Work And Travel

Крім стандартних питань про навчання, програму тощо, студента можуть запитати про щось зовсім неординарне та несподіване. Учасники Work and Travel залишають такі відгуки й діляться досвідом:

 • Якого кольору Ваша сорочка?
 • Ваше бачення політичної ситуації в країні?
 • Ваш улюблений письменник, актор?

Іноді ставлять питання, що стосуються спеціальності студента. Наприклад, студента математичного факультету можуть попросити розповісти теорему Піфагора, а філолога — процитувати когось із відомих літературних класиків.

Поворот бесіди в несподіване русло точніше виявить наявність або брак у людини тих чи інших знань та навичок. Якщо питання співробітника посольства незрозуміле або викликає сумніви, краще уточнити його, а не намагатися відповісти, не вловивши суті. Але не варто перепитувати більш ніж 1–2 рази, така поведінка може викликати у візового офіцера сумніви щодо мовних навичок студента.

Не варто забувати й про таку зброю, як доброзичливість та усмішка.
Важливо залишити в співробітника посольства гарне враження про себе, продемонструвати свою комунікабельність, вміння спілкуватися з незнайомими людьми.

Вимоги до учасників

До участі в програмі допускаються кандидати віком від 18 до 23 років, студенти I–III курсів денного відділення ВНЗ. Обов’язковою умовою є знання англійської мови не нижче середнього рівня (Intermediate).

Кандидати, які відповідають заявленим вимогам, можуть у будь-який зручний час відправити заявку.

Що потрібно для оформлення

Що потрібно для оформлення

Підготовку до участі в Work And Travel необхідно почати заздалегідь, адже для вибору вакансії й оформлення документів знадобиться час.

Перед підписанням договору з агентством необхідно:

 • Підготувати 3 довідки з ВНЗ, які підтверджують, що кандидат є студентом. Дві довідки мають бути оформлені українською мовою, одна — англійською.
 • Зробити 4 фото формату 3 × 4 см та 1 фото формату 5 × 5 см (в електронному вигляді).
 • Заповнити анкету.

Копії паспорта громадянина України та закордонного паспорта, студентського квитка та залікової книжки зроблять співробітники агентства. Особливо уважно слід поставитися до терміну дії закордонного паспорта. Якщо він закінчується, й кандидат має намір замінити документ, йому необхідно отримати письмове підтвердження від паспортного столу.

Популярні види вакансій Ворк енд Тревел

Популярні види вакансій Ворк енд Тревел

Варто зауважити, що для успішного працевлаштування на запропоновані вакансії зовсім не обов’язково мати практичний досвід, дійсну ліцензію або вузькоспеціалізовані знання.

Майбутні учасники Work And Travel з України та інших країн не мають диплома, здебільшого вони ще ніде не працювали. Під час підбору кандидатів на вакансії враховуються всі ці нюанси.

Працевлаштування в рамках програми не передбачає великого фізичного навантаження.

Найпопулярніші вакансії програми Work And Travel:

 • продавець у крамниці або супермаркеті;
 • офіціант у ресторані або кафе;
 • співробітник парку атракціонів.

Якщо запропоновані агентством вакансії з якихось причин не влаштовують учасника програми, він має право на самостійний пошук. Якщо студент сам знаходить місце роботи в рамках Work And Travel, ціна програми для нього істотно знижується.

Одним із привабливих місць для роботи в період проходження програми є Аляска. Це пов’язано з тим, що тут набагато більше пропозицій для студентів, ніж в інших штатах. Насамперед, Work And Travel Alaska приваблива з матеріальної точки зору. У цьому штаті роботодавці можуть запропонувати більш вигідні умови, а також можливість заощадити на житлі та харчуванні. Часто зароблених на Алясці грошей студенту вистачає не тільки на те, щоби компенсувати витрати на поїздку, а й добре відпочити та помандрувати.

Чому програма популярна серед молоді?

Чому програма популярна серед молоді?

До США щорічно з’їжджаються сотні тисяч студентів з усіх куточків світу. Серед них чимало української молоді, яка бажає з користю провести час у країні.

Учасники програми Work and Travel отримують можливість:

 • проявити себе, визначитися з життєвими пріоритетами, стати самостійними;
 • відчути себе частиною іноземного суспільства, що поєднує в собі прагнення до свободи самовираження й законослухняності;
 • підвищити рівень знань англійської — мови міжнародного спілкування, без якого неможливий розвиток у рамках сучасного суспільства;
 • розвинути комунікативні якості, навчитися злагоджено працювати в команді;
 • заробити гроші на власні потреби, а також відшкодувати кошти, витрачені на участь у програмі;
 • подорожувати, побувати в різних штатах, прогулятися вулицями й берегом океану, побачити столицю світового кінематографа Голлівуд та безліч інших приголомшливих місць.

Програма Work And Travel в США — прекрасна можливість провести яскраві та незабутні літні канікули, заробити, побувати в містах Америки й насолодитися красою місцевих визначних пам’яток.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber