Закордонний паспорт у Дніпропетровську

Заповніть заявку на закордонний паспорт

Ми надамо Вам
комплекс послуг :

 • Консультація та сприяння
  в зборі документів
 • Всі платежі
 • Відвідування ВВІРу без черг
 • Термінове оформлення
 • Всі види документів:
  — закордонний паспорт,
  — другий закордонний
  паспорт,
  — дитячий закордонний
  паспорт

Терміни оформлення закордонного паспорта

Документ Терміни оформлення*
Біометричний
закордонний паспорт
21 роб. днів
10 роб. днів
Другий
закордонний паспорт
21 роб. днів
10 роб. днів
Дитячий біометричний
закордонний паспорт
21 роб. днів
10 роб. днів
*Важливо! Туристична компанія "Бізнес Візит" просить звернути увагу всіх, хто планує оформляти закордонний паспорт найближчим часом.
***Не викуповуйте квитки і готелі поки не отримаєте паспорт на руки!***
На даний момент великі затримки з отриманням паспорта!
Офіційне повідомлення від міграційної служби України про затримки в процедурі оформлення і видачі закордонних паспортів.

Перелік необхідних документів для оформлення закордонного паспорта з чіпом:

 • паспорт громадянина України (копія — 2-х стор. та прописки);
 • старий закордонний паспорт, якщо є (1 копія першої сторінки);
 • ідентифікаційний код (копія);
 • свідоцтво про зміну П. І. Б., якщо є.

Закордонний паспорт дитині оформляється з народження, перелік документів на його отримання:

 • копії українських паспортів батьків (1, 2 стор. і прописка);
 • свідоцтво про народження дитини;
 • заява від обох батьків, написана від руки.

Батьки приходять з дитиною, якщо дитина зовсім маленька, її намагаються сфотографувати, якщо не виходить — надають фото 10х15 і 2 фото 3,5х4,5.
Забрати паспорт може один з батьків.
Закордонні паспорти дітям до 12 років робляться без відбитків.
З 12 років з дозволу батьків можна з відбитками.
Без відбитків закордонний паспорт забирають батьки зі своїм українським паспортом і свідоцтвом про народження дитини.
З відбитками — забирають діти самі у присутності батьків (+ укр.паспорт того, хто з дитиною) та свідоцтва про народження.

Дітям закордонний паспорт видається терміном на 4 роки. Раніше видані дитячі проїзні документи продовжують діяти до закінчення терміну дії.

Важливо: фотографують на паспорт в ВВІРі, куди необхідно прийти особисто з документами. Всі, хто оформляє документи через наші офіси, приходять на точно призначений час, без черги.

Біометричний паспорт громадянина України 2019

Однією з умов безвізового в'їзду до країн Європейського союзу є перехід України на біометричні паспорти. Їх видачу в Україні вже кілька разів відкладали.

У світі перехід на біометричні паспорти, як міра протидії тероризму, розпочався після подій 11 вересня 2001 року і, наприклад, Німеччина, видає біометричні документи з 2005 року.

Законодавчим підґрунтям для видачі біометричних документів є Новоорлеанська угода, яку підписали 188 країн світу, в ньому біометрія визнається основою ідентифікації для паспортів та віз.

Біометричний паспорт відрізняється від звичайного вмонтованим чіпом, на якому зберігається прізвище, ім'я, дата народження, номер і дата видачі паспорта, термін дії паспорта, інформація про райдужну оболонку ока або відбитки пальців.

В Україні в 2012 році було прийнято Закон «Про єдиний державний демографічний реєстр», який набрав чинності в грудні 2013 року. Але поки що Державна міграційна служба України повідомила, що початок видачі нових паспортів буде можливий «після завершення всіх технічних процедур».

У Молдові біометричні паспорти видають з 2009 року. Практика показала, що громадяни Молдови їздять до країн Європи з біометричним закордонним паспортом без віз, але на кордоні, на паспортному контролі, надають, окрім паспорта, пакет документів, який, для безпроблемного в'їзду, важливо правильно підготувати.

Оформлення ЗАКОРДОННОГО паспорта в Дніпропетровську — оформлюємо правильно

Якщо Ви вирішили з якихось причин поїхати за кордон, вам обов’язково будуть потрібні спеціальні документи для виїзду, а саме — закордонний паспорт. Сьогодні у вас є вибір: зробити звичайний або біометричний документ з вмонтованим чіпом. Хоча, існує велика ймовірність того, що незабаром потрапити до країн Шенгену без біометричних даних буде неможливо.

Оформлення закордонного паспорта — процедура досить клопітка, особливо, якщо ви оберете шлях самостійного оформлення. Це пов’язано все з тими ж залишками бюрократичних засад, які, на жаль, досі правлять в державних установах.

Через які етапи оформлення закордонного паспорта в Дніпропетровську вам доведеться пройти

Процес самостійного оформлення закордонного паспорта можна умовно поділити на три етапи.

Перший етап — це відвідування районного ВВІРу за місцем вашого проживання. Там вам видадуть бланки заяв та квитанції, які ви повинні будете сплатити. Важливо розуміти, що якщо документ вам потрібен швидше, ніж через 30 календарних днів, то і суми в квитанціях буду значно більше стандартних 497 гривень.

Наступний етап — це безпосередньо відвідування інспектора ВВІРу і фотографування. До нього вам потрібно буде прийти з вже оплаченими квитанціями, зібраним пакетом необхідних документів та їх копіями. Основний перелік документів виглядає так:

Після цього вам призначать дату, коли вам потрібно буде знову відвідати ВВІР, щоб зробити фотографію. Це, звичайно ж, затягне терміни отримання закордонного паспорта. При цьому враховуйте, що вам, безсумнівно, доведеться вистоювати в нескінченних чергах, витрачаючи дорогоцінний час і нерви на весь цей процес.

Заключний етап — безпосередньо, отримання закордонного паспорта. Він багато часу не займе, звичайно, якщо ніхто не забуде його завірити підписом. В цьому випадку вам знову доведеться чекати і знову їхати до ВВІРу, щоб нарешті стати власником даного документа.

Оформляємо закордонний паспорт в Дніпропетровську без проблем!

Другий, більш простий і найменш клопіткий варіант оформлення закордонного паспорта — звернення до туристичної фірми, яка допоможе обійти всі підводні камені цієї процедури і посприяє в отриманні потрібного документа. Звернувшись до фахівців, ви істотно економите особистий час, адже всі необхідні папери вони зберуть за вас. Крім того, вас запишуть на певний час в ВВІР для того, щоб ви змогли максимально швидко зробити знімок для закордонного паспорта, не штовхаючись в чергах.

Всі турботи по оформленню закордонного паспорта (звичайного або біометричного), дитячого закордонного паспорта або іншого документа, необхідного для виїзду за кордон, співробітники Бізнес Візит візьмуть на себе! А ви в цей час зможете спокійно спланувати подорож, ретельно підготуватися до неї і не переживати за своєчасне вирішення справи.

За детальною консультацією звертайтесь до туристичного відділу «Бізнес Візит».
Телефонуйте зараз за телефоном у Дніпропетровську +38 (056) 794 02 40.

Задати своє питання Ви можете через контактну форму.

21.07.2014. Новини ICTV про введення біометричних паспортів

Біометричні паспорти — одна з умов безвізового в’їзду для українців в Євросоюз.

Біометричні закордонні паспорти можуть знадобитися 7-9 мільйонам громадян України, які регулярно здійснюють подорожі до Євросоюзу.
У відео розповідається, які дані будуть внесені на чіп біометричного паспорта, в чому його перевага і що буде із закордонними паспортами старого зразка.

Тим не менш, рекомендуємо українцям не втрачати пильності. На прикладі Молдови зрозуміло, що простим в’їзд до Європи не буде навіть за біометричними паспортами, оскільки доведеться збирати майже такий самий пакет документів, як і при подачі на візу, тільки брати ці документи потрібно буде з собою в поїздку, і відмовити у в’їзді можуть вже на кордоні, на паспортному контролі.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber