Біометричний закордонний паспорт у Харкові

Заповніть заявку на закордонний паспорт

Ми надамо Вам
комплекс послуг:

 • Консультація та сприяння
  в зборі документів
 • Всі платежі
 • Відвідування Ввіру без черг
 • Термінове оформлення
 • Всі види документів:
  — закордонний паспорт,
  — другий закордонний
  паспорт,
  — дитячий закордонний
  паспорт

Закордонний паспорт у місті Харків, актуальна ціна

Документ Терміни оформлення * Вартість, Харків *
Біометричний закордонний паспорт 5 днів - 3 тижні 3500 грн
1-2 місяця 2700 грн

*У таблиці ціни вказані з урахуванням знижки для тих, хто звернувся з сайту.

*При подачі 4-х паспортів одночасно, оформляємо документи протягом 21 раб. дня зі знижкою 50 грн!

*Терміни отримання документа можуть змінюватися.

У зв'язку з підвищеним навантаженням на ВВІР і іншим причинами, на які ми не можемо вплинути, строки видачі документів можуть іноді бути змінені.

Якщо залишилися питання, звертайтеся до нас через форму зворотного зв'язку або за телефонами

Як зробити біометричний (чипований) закордонний паспорт у місті Харків

Список документів:

 • загальногромадянський паспорт (три копії 1 та 2 сторінки з пропискою);
 • якщо є попередній закордонний паспорт (одна копія 1 сторінки);
 • ідентифікаційний код (дві копії);
 • якщо змінювали прізвище, то свідоцтво про зміну П.І.Б. (одна копія).

Як зробити дитячий закордонний паспорт у місті Харків?

Закордонний паспорт дітям оформляється з народження!

Список документів на оформлення:

 • копії українських загальногромадянських паспортів батьків (1, 2 стор. + з пропискою);
 • свідоцтво про народження дитини;
 • заяви від обох батьків, але написані від руки.

Батьки зобов'язані прийти з дитиною для фото в ВВІР або «Паспортний сервіс». Центри «Паспортного сервісу» — це підрозділи ДП «Документ», що має право видавати закордонні паспорти. Якщо не вийде сфотографувати дитину, то надати готове одне фото 10х15см і 2 фото 3,5х4,5см.
Дитячий паспорт має право отримати будь-який з батьків.
Паспорта для виїзду за кордон особам до 12 років роблять без відбитків.
Починаючи з 12 років, якщо батьки не заперечують, то можна зробити відбитки.
Документ без відбитків зобов'язані забрати батьки, пред'явивши свій український паспорт і свідоцтво про народження дитини.
Документ з відбитками дитина забирає сам, але в присутності батьків. При цьому батьки повинні пред'явити український паспорт, свідоцтво про народження.

Неповнолітнім видають закордонний паспорт на 4 роки. Видані раніше документи діють до закінчення терміну.

Важливо: сфотографуватися на паспорт слід в ВВІРі або центрі «Паспортного сервісу». Якщо оформлюєте документи через наші представництва, то проходьте без черги відповідно до призначеного часу.

Біометричний паспорт громадянина України 2019

Однією з умов безвізового в'їзду в країни Європейського союзу є перехід України на біометричні паспорти. Їх видачу в Україні вже кілька разів відкладали.

У світі перехід на біометричні паспорти як міра протидії тероризму почався після подій 11 вересня 2001 року і, наприклад, Німеччина, видає біометричні документи з 2005.

Законодавчим підґрунтям для видачі біометричних документів є Новоорлеанська угода, яку підписали 188 країн світу, в ньому біометрія визнається основою ідентифікації для паспортів та віз.

Біометричний паспорт відрізняється від звичайного вбудованим чіпом, на якому зберігається прізвище, ім'я, дата народження, номер і дата видачі паспорта, термін дії паспорта, інформація про райдужну оболонку ока або відбитки пальців.

В Україні в 2012 році був прийнятий Закон України «Про єдиний державний демографічний реєстр», який набрав чинності в грудні 2013 року. Але поки що Державна міграційна служба України повідомила, що початок видачі нових паспортів буде можливим «після завершення всіх технічних процедур».

У Молдові біометричні паспорти видають з 2009 року. Практика показала, що громадяни Молдови їздять в країни Європи з біометричним закордонним паспортом без віз, але на кордоні, на паспортному контролі, пред'являють крім паспорта пакет документів, який, для безпроблемного в'їзду, важливо правильно підготувати.

Біометричні закордонні паспорти вже розпочали видавати в Україні, умови (список документів, ціни й терміни) отримання паспорта дивіться вище у таблиці. Порядок безвізового в'їзду за новими паспортами в Європу поки не визначений.

Оформити закордонний ПАСПОРТ в Харкові

Як зробити закордонний паспорт у Харкові?

Згідно з чинним законодавством, щоб провести Оформлення закордонного паспорта не обов’язково бути прописаним у місті Харків. Громадянин України може замовити закордонний паспорт в будь-якому відділенні ДМСУ.

Де зробити закордонний паспорт у Харкові?

Закордонний паспорт у місті Харків можна отримати, звернувшись в ВВІР або в один з центрів «Паспортного сервісу». Перш, ніж приходити особисто, слід уточнити адресу та графік роботи за телефоном, оскільки держпідприємство «Документ» активно розширює мережу філій і, можливо, вже з’явився новий відділ ближче до вашого будинку. Якщо ви займаєтеся подачею самостійно – уточніть можливість запису на прийом на певний час телефоном, а також дізнайтеся список документів і розмір державного мита.

Адреси:

ВГІРФО ГУМВС України в Харківській області:
Вул. Римарська, 24, т. (057) 731-40-93.

«Паспортний сервіс»:
Вул. Сумська, 10, 3 поверх, т.(057) 783-74-88.

Етапи оформлення закордонного паспорта

Процедура оформлення біометричного паспорта скрізь стандартна, відрізняється лише часом проходження етапів:

Завжди уточнюйте, чи є можливість вирішити всі завдання за один візит. Більшість філій «Паспортного сервісу» надає можливість сфотографуватися та оплатити послугу через термінал, встановлений в офісі «Паспортного сервісу».

Якщо маєте намір робити закордонний паспорт самостійно через ВВІР міста Харків, то ціна буде дорівнювати розмірам держмита, чинного на момент звернення. Якщо ви звернетеся до акредитованих посередників-туроператорів, то вартість буде вище, зате всі завдання будуть вирішені за одне відвідування і вам не доведеться стояти в черзі.

Ціна збільшується в разі термінового оформлення. Припустимо, якщо вам хочеться полетіти на відпочинок через два тижні, документ потрібен за 10 днів, а не за 1 місяць. Це буде дорожче внаслідок більшого держмита і більш високої вартості термінових послуг посередників. До речі, ціна таки послуг у різних акредитованих туроператорів відрізняється, тому розцінки варто уточнювати безпосередньо перед подачею.

До уваги тих, хто вже має закордонний паспорт, ви можете отримати другий біометричний на додачу до наявного. Це може знадобитися особам, що часто виїжджають за кордон. Другий паспорт обійдеться дорожче.

При подачі заявки на другий паспорт потрібні пояснення причин подібного прохання (наприклад, часті поїздки на змагання, гастролі, роботу за кордон). Видаються і часто подорожуючим особам, а також тим, хто постійно їздить в гості за кордон.

Також у Харкові, що знаходиться недалеко від зони АТО, можуть отримати закордонні паспорт особи, які переселилися з офіційно неконтрольованих Україною територій — Луганської, Донецької областей. Перелік поданих документів та оплачуваних мит абсолютно такий же, як для українців, які проживають в інших областях України.

Фірми, що мають ліцензію на туроператорську діяльність, зможуть прискорити процес отримання документів. Щоб не стояти в чергах і не ризикувати майбутньою поїздкою за кордон через відсутність біометричного закордонного паспорта, звертайтеся за допомогою до акредитованих туристичних операторів.

Які оформляють закордонні паспорти:

Більш розгорнута інформація буде вам надана в туристичному відділі «БІЗНЕС ВІЗИТ». Звертайтеся до професіоналів турбізнесу, і ви отримаєте висококваліфіковану допомогу в оформленні документів.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber