Біометричний закордонний паспорт у Києві від 1800 грн

Заповніть заявку на закордонний паспорт

Ми надамо Вам
комплекс послуг :

 • Консультація та сприяння
  в зборі документів
 • Всі платежі
 • Відвідування ВВІРу без черг
 • Термінове оформлення
 • Всі види документів:
  — закордонний паспорт;
  — другий закордонний
  паспорт;
  — дитячий закордонний паспорт

У Києві допомагаємо оформити
закордонний паспорт киянам
та іногороднім з будь-якою
українською пропискою.

Оформити біометричний паспорт в місті Київ, ціна 2019 року

Документ Терміни оформлення*
Вартість, Київ*
Біометричний
закордонний паспорт
20 роб. днів
7 роб. днів
3 роб. дні
2 роб. дні
1800 грн
2850 грн
4750 грн
5900 грн
*Важливо! Туристична компанія "Бізнес Візит" просить звернути увагу всіх, хто планує оформляти закордонний паспорт найближчим часом.
***Не викуповуйте квитки і готелі поки не отримаєте паспорт на руки!***
На даний момент великі затримки з отриманням паспорта!
Офіційне повідомлення від міграційної служби України про затримки в процедурі оформлення і видачі закордонних паспортів.

Ці ціни — для оформлення паспортів українцям з Київською реєстрацією.

Щоб замовити закордонний паспорт у місті Київ (з чіпом) потрібні документи:

 • паспорт громадянина України (копія перших 2х сторінок та прописки);
 • старий закордонний паспорт (якщо є) (1 копія першої сторінки);
 • ідентифікаційний код (копія);
 • свідоцтво про зміну П.І.Б. (якщо є).

Паспорт закордонний для дитини в місті Київ оформлюється з народження, перелік документів на його отримання:

 • копії українських паспортів батьків (1, 2 сторінки та прописка);
 • свідоцтво про народження дитини;
 • заява від обох батьків, написана від руки.

Батьки приходять з дитиною. Якщо дитина зовсім маленька, її намагаються сфотографувати. Якщо не виходить, треба надати власне фото 10х15 і 2 фото 3,5х4,5.
Забрати паспорт може один з батьків.
Закордонні паспорти дітям до 12 років робляться без відбитків.
З 12 років з дозволу батьків можна з відбитками.
Закордонний паспорт без відбитків забирають батьки зі своїм українським паспортом і свідоцтвом про народження дитини.
З відбитками — забирають діти самі у присутності батьків (+ укр.паспорт того, хто з дитиною) та з свідоцтвом про народження.

Дітям закордонний паспорт видається терміном на 4 роки. Раніше видані дитячі проїзні документи продовжують діяти до закінчення терміну дії.

Важливо: фотографують на паспорт в ВВІРі, куди необхідно прийти особисто з документами. Ті, хто оформлює документи через наші офіси, приходять точно на призначений час, без черги.

Біометричний паспорт громадянина України 2019

Однією з умов безвізового в'їзду до країн Європейського союзу є перехід України на біометричні паспорти. Їх видачу в Україні вже кілька разів відкладали.

У світі перехід на біометричні паспорти, як міра протидії тероризму, почався після подій 11 вересня 2001 року і, наприклад, Німеччина, видає біометричні документи з 2005.

Законодавчим підґрунтям для видачі біометричних документів є Новоорлеанська угода, яку підписало 188 країн світу. В ній біометрія визнається основою ідентифікації для паспортів та віз.

Біометричний паспорт відрізняється від звичайного вмонтованим чіпом, на якому зберігається прізвище, ім'я, дата народження, номер і дата видачі паспорта, термін дії паспорта, інформація про райдужну оболонку ока або відбитки пальців.

В Україні в 2012 році було прийнято Закон «Про єдиний державний демографічний реєстр», який вступив в силу в грудні 2013 року. Але поки що Державна міграційна служба України повідомила, що початок видачі нових паспортів буде можливим «після завершення всіх технічних процедур».

У Молдові біометричні паспорти видають з 2009 року. Практика показала, що громадяни Молдови їздять до країн Європи з біометричним закордонним паспортом без віз, але на кордоні, на паспортному контролі, пред'являють, окрім паспорта, пакет документів, який, для безпроблемного в'їзду, важливо правильно підготувати.

Біометричні закордонні паспорти вже розпочали видавати в Україні. Умови, перелік документів, ціни і терміни отримання паспорта дивіться вище у таблиці. Порядок безвізового в'їзду за новими паспортами до Європи поки не визначений.

Як оформити закордонний паспорт в місті Київ

Інформація для ознайомлення

Як зробити закордонний паспорт в Києві? Ознайомтеся з нововведеннями в законодавстві.

З 2013 зробити закордонний паспорт у місті Київ можна і без столичної прописки. Головне, знати, де знаходяться міжрегіональні центри видачі паспортних документів і на що звернути увагу при оплаті квитанцій (можна непогано заощадити!).

Як отримати закордонний паспорт у місті Київ

З 1 січня 2013 року виготовлення закордонних паспортів здійснюється за новими правилами. Також, згідно новому законодавству, щоб оформити біометричний паспорт у місті Київ не обов’язково бути зареєстрованим в місті, достатньо проживати в ньому, а якщо не знаєте де зробити паспорт, то приходьте в ВВІР міста Київ. Тепер місце реєстрації значення не має. Громадянин може зробити закордонний паспорт у місті Київ у будь-якому відділенні ВВІР. Кожен ВВІР міста Київ має офіційний сайт, те можна отримати відповіді на питання.

Виготовлення закордонного паспорта у місті Київ

Подавати документи на біометричний паспорт в місті Київ можна:

Міжрегіональних центрів в Україні поки чотири. Один центр розташований у Львові, один — у Харкові, два — в Києві (на вул. Хмельницького, 10 (раніше знаходився на Саксаганського, 4) і ще був раніше в Бортничах, на вул. Леніна, 64 — вже не працює).

Туристичні фірми, які мають ліцензію на туроператорську діяльність, більш ефективно і швидко можуть зробити біометричний закордонний паспорт в місті Київ. Тому, щоб уникнути черг і тяганини, найпростішим способом оформлення закордонного паспорта в Україні досі є звернення до професіоналів.

За детальною консультацією звертайтесь в туристичний відділ “Бізнес Візит”.
З будь-якого регіону України телефонуйте зараз за телефоном у Києві +38 (044) 303-9162.

Відповіді на питання по оформленню закордонних паспортів:

 • Запитання: Я прописана в Чернівцях, живу і працюю в Києві, чи потрібно мені їхати до Чернівців, щоб зробити закордонний паспорт? Дякую.
 • Відповідь: Якщо Ви знаходитеся в Києві, ми можемо допомогти Вам з оформленням закордонного паспорта за процедурою для іногородніх. В інших обласних центрах можна зробити закордонний паспорт тільки за місцем прописки.

Задати своє питання Ви можете через контактну форму за посиланням.

21.07.2014. Новини ICTV про введення біометричних паспортів

Біометричні паспорти — одна з умов безвізового в’їзду для українців до країн Євросоюзу.

Біометричні закордонні паспорти можуть знадобитися 7-9 мільйонам громадян України, які регулярно здійснюють подорожі до Євросоюзу.
У відео розповідається, які дані будуть внесені на чіп біометричного паспорта, в чому його перевага і що буде із закордонними паспортами старого зразка.

Тим не менш, рекомендуємо українцям не чекати великого полегшення. На прикладі Молдови зрозуміло, що простим в’їзд до Європи не буде навіть за біометричними паспортами, тому що доведеться збирати майже той самий пакет документів, як і при подачі на візу, тільки брати ці документи потрібно буде з собою в поїздку і відмовити у в’їзді можуть безпосередньо на паспортному контролі.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber