Біометричний паспорт в Одесі від 1070 грн!

Заповніть заявку на закордонний паспорт

Ми надамо Вам
комплекс послуг:

 • Консультація та сприяння
  в зборі документів
 • Всі платежі
 • Відвідування Ввіру без черг
 • Термінове оформлення
 • Всі види документів:
  — закордонний паспорт,
  — другий закордонний паспорт,
  — дитячий закордонний паспорт

Закордонний паспорт в місті Одеса, актуальна ціна

Документ Терміни оформлення*
Оформлення фото*
Вартість, Одеса*
Біометричний
закордонний паспорт
21 роб. день
10 роб. днів
10 роб. днів
2 тижні
2 тижні
1-2 тижні
1070 грн
1350 грн
1800 грн


Документ Терміни оформлення*
Оформлення фото*
Вартість, Одеса*
Дитячий біометричний
закордонний паспорт
(для дітей до 16 років)
21 роб. день
10 роб. днів
10 роб. днів
2 тижні
2 тижні
1-2 тижні
1070 грн
1350 грн
1800 грн
 

*У таблиці ціни вказані з урахуванням знижки для тих, хто звернувся з сайту.

*Терміни отримання документа можуть змінюватися.

У зв'язку з підвищеним навантаженням на ВВІР і іншими причинами, на які ми не можемо вплинути, строки видачі документів можуть іноді бути змінені.

Ціна залежить не тільки від строків виготовлення паспорта, але і часу підготовки фотографії.

Якщо залишилися питання, звертайтеся до нас через форму зворотного зв'язку або за телефонами

Як зробити біометричний (чипований) закордонний паспорт в місті Одеса

Список документів:

 • загальногромадянський паспорт;
 • якщо є старий закордонний паспорт (одна копія 1-ої сторінки);
 • ідентифікаційний код (дві копії);
 • документ, що свідчить про зміну П.І.Б. (одна копія).

Як зробити дитячий закордонний паспорт в місті Одеса

Закордонний паспорт дітям оформляється з народження!

Список документів на оформлення:

 • копії українських внутрішніх паспортів батьків (1 та 2 сторінки, сторінка з пропискою);
 • свідоцтво про народження дитини;
 • заяви від батьків (обох), написані від руки.

Батьки повинні прийти з дитиною для фотографування. Якщо не виходить сфотографувати дитину, то потрібно надати одне фото 10х15см і 2 фото 3,5х4,5см.
Готовий дитячий паспорт отримує будь-який з батьків.
Закордонний паспорт до 12 років роблять без відбитків.
З 12-річного віку, якщо батьки дають дозвіл, то можна робити відбитки.
Документ без відбитків забирають батьки, пред'явивши український паспорт і свідоцтво про народження.
Документ з відбитками забирають діти, але в присутності батьків, які зобов'язані пред'явити український паспорт і свідоцтво про народження дитини.

Неповнолітнім видають закордонний паспорт на 4 роки. Видані раніше проїзні документи діють до закінчення терміну.

Важливо: фотографуватися на паспорт потрібно в ВВІРі. Якщо оформлюєте документи через наші представництва, то проходьте без черги відповідно до призначеного часу.

Біометричний паспорт громадянина України 2017

Однією з умов безвізового в'їзду в країни Європейського союзу є перехід України на біометричні паспорти. Їх видачу в Україні вже кілька разів відкладали.

У світі перехід на біометричні паспорти як міра протидії тероризму почався після подій 11 вересня 2001 року і, наприклад, Німеччина, видає біометричні документи з 2005.

Законодавчим підґрунтям для видачі біометричних документів є Новоорлеанська угода, яку підписали 188 країн світу, в ньому біометрія визнається основою ідентифікації для паспортів та віз.

Біометричний паспорт відрізняється від звичайного вбудованим чіпом, на якому зберігається прізвище, ім'я, дата народження, номер і дата видачі паспорта, термін дії паспорта, інформація про райдужну оболонку ока або відбитки пальців.

В Україні в 2012 році був прийнятий Закон України «Про єдиний державний демографічний реєстр», який набрав чинності у грудні 2013 року. Але поки що Державна міграційна служба України повідомила, що початок видачі нових паспортів буде можливим «після завершення всіх технічних процедур».

У Молдові біометричні паспорти видають з 2009 року. Практика показала, що громадяни Молдови їздять в країни Європи з біометричним закордонним паспортом без віз, але на кордоні, на паспортному контролі, пред'являють крім паспорта пакет документів, який, для безпроблемного в'їзду, важливо правильно підготувати.

Біометричні закордонні паспорти вже розпочали видавати в Україні, умови (список документів, ціни й терміни) отримання паспорта дивіться вище у таблиці. Порядок безвізового в'їзду за новими паспортами в Європу поки не визначений.

Оформлення ЗАКОРДОННОГО паспорта в Одесі

Інформація для тих, що проживає у м. Одеса: як зробити закордонний паспорт

Згідно з новим законодавством, щоб оформити закордонний паспорт в місті Одеса не обов’язково бути там прописаним. Громадянин країни може замовити закордонний паспорт в будь-якому відділенні ДМСУ.

Де в Одесі зробити закордонний паспорт?

Для того, щоб зробити закордонний паспорт у місті Одеса потрібно зателефонувати на єдиний телефон звернення громадян і дізнатися найближчу адресу, де можна замовити документ, а також яка зараз ціна на послугу. Там же можна записатися на певну дату прийому за вибраною адресою або отримати додаткову консультацію щодо необхідного пакету документів.

Паспортний сервіс динамічно розвивається, тому можливостей зробити закордонний паспорт в Одесі стає все більше. Крім того, адреси представництв, які приймають документи можуть змінитися, а інформація про подання документів стати неактуальною. Саме тому настійно рекомендується отримувати телефонну консультацію безпосередньо перед оформленням незалежно від того, як давно ви отримували/міняли документи.

Телефони для звернень: 1535 і (048) 705-55-55

Як варіант, можна уточнити адреси прийому документів та інші питання в ВВІРі або в ДП «Документ»:

ВГІРФО ГУМВС України в Одеській області:
Вул. Преображенська, 44, т. 048-779-49-26.

ДП «Документ»:
пл. Віри Холодної. 3, т. 048-726-05-55.

Етапи оформлення закордонного паспорта

Уточнюйте, через які етапи вам доведеться пройти в разі оформлення документів в ВВІРі або ДП «Документ».

В принципі, процедура скрізь стандартна:

Різниця лише в тому, скільки займе кожен з етапів і в кількості відвідувань контори, що видає паспорти. Можливо, вам варто зупинитися на варіанті, коли всі формальності можна вирішити за один день: прийти з повним пакетом паперів, заповнити заявку і сфотографуватися на місці, і там же оплатити послуги через термінал. Таке в Одесі вже практикується, хоча і не скрізь, де приймаються документи. Тоді вартість закордонного паспорта для жителів міста Одеса буде вище, але зате не доведеться приходити другий раз. Наявність терміналу та можливості оплати завжди уточнюйте заздалегідь.

Якщо закордонний паспорт жителю міста Одеса знадобиться терміново, то є можливість оформити документ швидше. Наприклад, за 10 днів, а не за місяць. Це дорожче внаслідок збільшення державного мита та ціни послуг посередників. Вартість у різних акредитованих туроператорів розрізняється, тому ціни потрібно уточнювати безпосередньо перед подачею. Якщо ж ви беретеся за оформлення самі, то тоді з вас візьмуть лише загальнодержавні мита.

Крім того, законодавчо дозволено оформити другий біометричний закордонний паспорт на додачу до наявного. Другий паспорт коштує дорожче, ніж перший. При заявці на другий документ зазвичай потрібні пояснення щодо причин оформлення другого паспорта (часті поїздки на гастролі, змагання, відрядження за кордон).

Туристичні фірми, що мають ліцензію на туроператорську діяльність, можуть прискорити процес отримання документів. Щоб уникнути черг звертайтеся до акредитованих туроператорів.
Ви можете оформити терміновий закордонний паспорт у місті Одеса в короткі терміни. За більш повною інформацією звертайтеся в «БІЗНЕС ВІЗИТ».

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі