Термінове оформлення закордонного паспорта 2018
Якщо дата поїздки за кордон швидко наближається, а документи для оформлення паспорта ще навіть не подавалися, або випала прекрасна можливість відвідати іншу країну, але паспорта немає або строк його дії закінчився, є кілька варіантів, як можна отримати закордонний паспорт терміново.

3 способи оформити закордонний паспорт терміново

Існує величезна кількість приводів, коли необхідний закордонний паспорт, як можна швидше, а його немає взагалі, або термін його дії вже критичний, і це може зірвати поїздку. Наприклад:

  • ви збираєтеся у весільну подорож;
  • вам необхідно виїхати за кордон для налагодження контактів з діловими партнерами;
  • виникла необхідність поїздки для отримання спадщини від родичів за кордоном;
  • вас нагородили путівкою на відпочинок за відмінну роботу, і не скористатися такою можливістю просто не можна;
  • вас відправляють на стажування для отримання безцінного досвіду…

Варіанти можна перераховувати ще довго. Важливо інше: настав час пакувати валізи! І ось ви відкриваєте свій паспорт, та дата закінчення його терміну дії вас дуже засмучує. Або ж паспорта немає зовсім, все ніяк не змогли зробити. Як можна прискорити процес отримання паспорта?

закордонний паспорт терміново
оформити закордонний паспорт

Як можна терміново оформити закордонний паспорт?
Якщо ви хочете оформити паспорт у ВВІРі у звичайному режимі, доведеться почекати близько 30 днів. І це в тому випадку, якщо нічого не наплутають з даними, якщо будуть в наявності бланки, якщо потрібну печать буде кому поставити, в загалі, якщо зірки зійдуться в правильному сузір’ї. Але ми також пропонуємо вам ознайомитися з варіантами, як скоротити цей термін до потрібного вам.

Варіант 1

Закордонний паспорт терміново можна оформити самостійно в ВВІРі або в державному підприємстві «Паспортний сервіс», сплативши при цьому в два рази більше, ніж при звичайній процедурі оформлення.

Приблизна сума, у яку вам виллється прискорене оформлення закордонного паспорта у ВВІРі — 818 гривень. Якщо вам паралельно не нав’яжуть ще кілька необов’язкових квитанцій і платежів, що дуже часто трапляється. У цьому разі паспорт можна забрати через 10 календарних днів.

оформлення закордонного паспорта в Овірі
паспортний сервіс

В Паспортному сервісі оформлення звичайного закордонного паспорта за 7 днів обійдеться майже в 1223 грн.

Звичайно, доведеться заплатити дорожче, але все одно цей варіант найдешевший. Але доведеться самостійно подавати документи, а значить і штовхатися в чергах, розбиратися в списку документів і платежах… При цьому, знов-таки, немає гарантії, що паспорт буде готовий вчасно, особливо у випадку з ВВІРами.
Варіант 2

Можна звернутися до посередників, які спеціалізуються на терміновому оформленні закордонних паспортів. Такі пропозиції легко знайти в Інтернеті. При цьому ціни і терміни відповідаю вартості оформлення паспорта через турфірму. Такі агентства обіцяють контролювати весь процес виготовлення вашого паспорта. Деякі з них заберуть тільки копії документів, їх оригінали залишаться у вас.

Завжди будьте дуже обережні звертаючись до різного роду посередників! Пам’ятайте, ви вручаєте свої документи незнайомим, по-суті, людям. І якщо вони не зможуть вам гарантувати їх збереження і конфіденційність, то краще кілька разів подумайте, а чи варто з ними мати справу.

Відео — Чим може загрожувати потрапляння особистих документів в ненадійні руки?
Варіант 3

Багато турагентства пропонують допомогу в терміновому оформленні закордонного паспорта. При цьому деякі з них навіть обіцяють додаткову знижку на тури. Вам потрібно буде тільки принести документи для закордонного паспорта в турагентство. Далі за вас все зроблять його співробітники. При цьому отримати закордонний паспорт можна через певний час після подачі документів.

Але і ціни на такі послуги не найдешевші. Якщо паспорт необхідний вже завтра, коштувати така послуга буде не менше 3000 грн, через 3-5 днів паспорт буде готовий за 2300-2600 грн, а через 10 днів — за 1600-1900 грн.

Звертайтеся в туристичний відділ «Бізнес Візит» за детальною консультацією щодо оформлення закордонного паспорта або залиште заявку на оформлення прямо у нас на сайті в розділі контакти.

Детальніше ознайомитися із вартістю послуг за оформлення термінових паспортів в Бізнес Візит ви можете, перейшовши за посиланнями нижче:Не варто забувати, що, на жаль, завжди можливі горезвісні форс-мажорні обставини. І якщо вам терміново знадобиться паспорт під час зміни зразків, відсутності бланків або яких-небудь інших змін у процесі випуску паспортів, доведеться чекати. Тому, перед тим як підтвердити покупку туру або гарантувати свою присутність на зустрічі, переконайтеся, що в даний час можна терміново оформити закордонний паспорт.

Який варіант обрати, для того, щоб отримати закордонний паспорт терміново, залежить тільки від вас.

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі