Вартість закордонного паспорта в 2022 при самостійному оформленні
Вартість оформлення закордонного паспорта може сильно відрізнятися в різних регіонах країни. Але існує єдина офіційна сума, яку Ви дійсно зобов’язані заплатити.
Збираєтеся на відпочинок за кордон або в ділову поїздку? Значить, прийшов час оформити закордонний паспорт. Звичайно, ця процедура не безкоштовна. Але яка вартість закордонного паспорта?

Всього існує 3 способи оформити закордонний паспорт:

 1. Звернення в державне підприємство «Паспортний сервіс»;
 2. Оформлення закордонного паспорта самостійно через ВВІР;
 3. Оформлення документів через турагентство.

Вартість закордонного паспорта через державне підприємство «Паспортний сервіс»*

 • Стандартне оформлення за 20 робочих днів буде коштувати 845 грн 47 коп.
 • Оформлення біометричного закордонного паспорта за 20 робочих днів буде коштувати 957 грн 32 коп.
 • Оформити біометричний закордонний паспорт протягом 7 робочих днів можна вже за 1210 грн 32 коп.

Підвищена вартість біометричного паспорта обумовлена ціною бланка.

*Ознайомитися детальніше з послугами «Паспортного сервісу» та їх вартістю можна на сайті підприємства.Ось так виглядає сайт Паспортного сервісу:

паспортний сервіс


Самостійне оформлення закордонного паспорта через ВВІР

Дізнатися точно суму, яку Вам доведеться заплатити у ВВІРі не просто. Оскільки, на офіційних сайтах дана інформація відсутня, а по телефону консультацій по вартості не дають.

Загальна вартість адміністративного збору становить 557 грн. 32 коп., в тому числі:

 • вартість адміністративних послуг за оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон: 253 грн. (за умови, що документ буде оформлятися протягом 20 днів; при терміновому оформленні сума зросте);
 • вартість бланка: 304 грн. 32 коп.

Отже, в кишені є потрібна сума і можна приступати до оплати всіх рахунків. Ось тут починаються сюрпризи. Виявляється, паспорт обійдеться набагато дорожче. Все буде залежати від місця реєстрації і самого ВВІРу. Крім офіційних платежів у ВВІРі, вам можуть запропонувати оплатити страховку, якісь додаткові послуги. Ще й за довідки доведеться доплатити. За оплату кожної квитанції з Вас візьмуть комісію банку, яка буде залежати від самого банку. І вартість оформлення закордонного паспорта вже зовсім інша… За звичайну процедуру доведеться викласти цілком пристойну суму.

фото на паспорт в Овірі
біометричні дані для закордонного паспорта
бланки паспортів

При подачі документів ви завжди можете послатися на сайт Міграційної служби України, де чітко прописані всі необхідні платежі.

Якщо серед квитанцій ви знаходите якісь ще платежі, сміливо посилайтесь на офіційні джерела і вимагайте пояснень.
Звичайно, ви не зобов’язані оплачувати додаткові квитанції. Співробітник ВВІРу буде вам їх ненав’язливо пропонувати, відмовлятися приймати документи без цих самих квитанцій. Але якщо ви готові проявити наполегливість і витратити трохи свого часу, співробітнику ВВІРу доведеться прийняти документи і без непотрібних платежів.Відео — Яка реальна вартість закордонного паспорта?

Скільки коштує оформити закордонний паспорт через турагентство

Якщо ви не любите стояти в чергах або паспорт потрібен дуже терміново, можна скористатися послугами турагентств або посередників. У такому випадку сума, яку треба буде заплатити за закордонний паспорт, буде залежати від терміновості. Паспорт за добу вам допоможуть оформити за ціну від 3000 грн, через 3-5 днів документ буде у вас приблизно за 2300-2600 грн, за 1600-1900 грн закордонний паспорт буде готовий через 10 днів. Звичайно, доведеться заплатити значно більше, але й часу можна заощадити чимало. Не кажучи вже про нерви, витрачені у не завжди організованих чергах. Та й закордонний паспорт буде готовий набагато швидше.

Вартість оформлення закордонного паспорта у Бізнес Візит

Найменування документа Вартість оформлення*
Київ Запоріжжя Дніпропетровськ
Біометричний закордонний паспорт від 1400 грн від 1050 грн від 1100 грн
Другий чинний закордонний біометричний паспорт від 1600 грн від 1120 грн від 1300 грн
Дитячий біометричний закордонний паспорт від 1400 грн від 1050 грн від 1100 грн

*Вартість оформлення залежить від терміновості виготовлення паспорта і від міста проживання. У таблиці вказана вартість за оформлення документів протягом 21-30 робочих днів.

Дізнатися більш детальну інформацію щодо вартості оформлення закордонного паспорта та інших документів, необхідних для виїзду за кордон, у Бізнес Візит можна, перейшовши за посиланнями знизу, або зв’язавшись з нашими менеджерами за телефонами:

 • у Києві +38 (044) 303 91 62
 • у Запоріжжі +38 (061) 228 17 08
 • у Дніпрі +38 (056) 794 02 40

На питання, у скільки реально обійдеться закордонний паспорт, однозначно відповісти дуже складно. Все залежить від того, наскільки ви наполегливі, чи терміново необхідний паспорт і чому віддаєте перевагу: витратити менше грошей, але більше нервів і часу, або заплатити трохи більше, але виграти коштовні години, які завжди можна знайти, куди застосувати. Вибирайте свій варіант — і дійте!

За якісною консультацією з вартості оформлення закордонного паспорта звертайтеся до менеджерів «Бізнес Візит».

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber