Біометричний закордонний паспорт в Запоріжжі

Заповніть заявку на закордонний паспорт

Ми надаємо Вам
комплекс послуг :

 • Консультація та допомога
  в зборі документів
 • Всі платежі
 • Відвідування ВВІРу без черг
 • Термінове оформлення
 • Всі види документів:
  — закордонний паспорт,
  — дитячий закордонний,
  паспорт
  — другий закордонний
  паспорт

Вартість оформлення закордонного паспорта

Документ Терміни оформлення Вартість, Запоріжжя
Біометричний закордонний паспорт 1 місяць 2150 грн
1,5 місяць 1600 грн

* Фактично паспорт може оформлюватись приблизно 3 місяці, через затримки печаті заводу.

** Важливо! Туристична компанія "Бізнес Візит" просить звернути увагу всіх, хто планує оформляти закордонний паспорт найближчим часом.

*** Не викуповуйте квитки і готелі поки не отримаєте паспорт на руки!

На даний момент великі затримки з отриманням паспорта!

Офіційне повідомлення від міграційної служби України про затримки в процедурі оформлення і видачі закордонних паспортів.

Якщо залишилися питання, звертайтеся до нас через форму зворотного зв'язку або за телефоном у Запоріжжі +38 (061) 228-17-08.

Список необхідних документів для оформлення біометричного закордонного паспорта:

 • паспорт громадянина України (1 копія — 1,2 сторінки та сторінки з пропискою);
 • старий закордонний паспорт (якщо є) (1 копія першої сторінки);
 • ідентифікаційний код (1 копія);
 • свідоцтво про зміну П.І.Б. (якщо є, 1 копія).

Для оформлення закордонного паспорта дітям до 16 років необхідні наступні документи:

 • ID-карта дитини (для дітей з 14 до 16 років);
 • оригінал свідоцтва про народження (для дітей до 14 років);
 • ідентифікаційний код (дітям з 12 до 16 років обов'язково);
 • оригінал громадянських паспортів батьків;
 • оригінал свідоцтва про шлюб батьків;
 • для дітей до 11 років додатково надається 1 фото 10х15см 80% обличчя на білому фоні матовий папір.

Дітям закордонний паспорт видається строком на 4 роки. Раніше видані дитячі проїзні документи продовжують діяти до закінчення строку дії.

На фотографування у ВВІР обов'язково потрібно взяти з собою:

 • паспорт громадянина України,
 • оригінал ідентифікаційного коду,
 • оригінал закордонного паспорта (якщо є на руках).

Важливо: фотографують на паспорт у ВВІРі, куди необхідно прийти особисто з документами точно на призначений час, без черги.

Біометричний паспорт громадянина України 2019

Однією з умов безвізового в'їзду до країн Європейського союзу є перехід України на біометричні паспорти. Їх видачу в Україні вже кілька разів відкладали.

У світі перехід на біометричні паспорти, як захід протидії тероризму, розпочався після подій 11 вересня 2001 року та, наприклад, Німеччина, видає біометричні документи з 2005.

Законодавчою підставою для видачі біометричних документів є Новоорлеанська угода, яку підписали 188 країн світу, за нею біометрія визнається основою ідентифікації особистості для паспортів та віз.

Біометричний паспорт відрізняється від звичайного вмонтованим чіпом, на якому зберігається прізвище, ім'я, дата народження та дата видачі паспорта, термін дії паспорта, інформація про райдужну оболонку ока чи відбитки пальців.

В Україні у 2012 році був прийнятий Закон України «Про єдиний державний демографічний реєстр», який набрав чинносты у грудні 2013 року. Але поки що Державна міграційна служба України повідомила, що початок видачі нових паспортів буде можливий «після завершення всіх технічних процедур».

У Молдові біометричні паспорти видають з 2009 року. Практика показала, що громадяни Молдови їздять до країн Європи по біометричних закордонних паспортах без віз, але на кордоні, на паспортному контролі, надають, крім паспорта, пакет документів, який, для безпроблемного в'їзду, важливо правильно підготувати.

Оформлення закордонного паспорта в місті Запоріжжі

Отримати бажаний для подорожей документ в паспортному столі Запоріжжя може не тільки прописаний в місті. Як і у випадку з будь-якими іншими містами, запорізька імміграційна служба надає послуги всім громадянам України. Крім прописаних в інших областях і регіонах, можуть також оформити закордонний паспорт люди без реєстрації.

Якщо за певних обставин у вас немає відмітки про реєстрацію за конкретною адресою, ви можете подати заяву на отримання закордонного паспорта. В обов’язковому порядку ви повинні надати внутрішній паспорт з печаткою про минуле місце прописки.

Також закордонний паспорт можна оформити, якщо ви тимчасово прописані в гуртожитку. Ця обставина є задовільною для співробітників міграційної служби.
Як зробити закордонний паспорт у Запоріжжі

Алгоритм дій для отримання закордонного паспорта не викликає зайвих питань. Все досить легко і зрозуміло. Для початку слід визначитися з закладом, який допоможе вам оформити пропускний документ за кордон. Найчастіше українці оформляють закордонні паспорти самостійно. В такому випадку ви звертаєтеся до Відділу віз і реєстрацій (далі – ВВІР). Там ви зможете уточнити весь необхідний перелік документів.

Якщо ВВІР зажадає від вас довідку про несудимість, то отримати її можна, відвідавши відділення МВС у вашому місті. Але зараз кожен відділ, що видає закордонні паспорти, має право запросити довідку про несудимість без вашої участі. Крім цього, ще може знадобитися виписка з житлово-комунальної служби, але це не постійна вимога. У випадку якщо ви змінили прізвище після укладення шлюбу або за інших обставин, то необхідно подати копію ІПН з новим прізвищем.

Далі з отриманими довідками, іншими документами та квитанцією про оплату держмита ви приходите у відділ і займаєте чергу на подачу. Це може зайняти деякий час, тому краще приходити до відкриття установи.

Здавши необхідний пакет документів вас записують на фотографію, спеціально призначають дату і час. Після фотографії відразу ж здаєте відбитки пальців.

Далі слідує період очікування від 20 до 40 днів. І в підсумку ви отримуєте повідомлення про те, що документ готовий і його можна прийти забрати.

Де зробити закордонний паспорт у Запоріжжі

Як вже було сказано, найпоширеніше місце для оформлення документа – це ВВІР. Але у зв’язку з введенням безвізового режиму і підвищенням популярності подорожей в цій установі утворюються досить значні черги. З іншого боку, оформити закордонний паспорт в Запоріжжі можна недорого саме в службі міграції.

Інший варіант – прискорити цей процес, звернувшись в туристичне агентство. Співробітники допомагають оформити документ при наявності мінімальних даних – внутрішнього паспорта та ІПН. Там для вас підберуть всі необхідні дані і призначать індивідуальний час для відвідування ВВІРу.

Третій варіант – Служба оформлення документів. На даний момент існує цілий список агентств, які спеціалізуються виключно на оформленні документів різної спрямованості і складності. Вони працюють за тим же принципом, що і вищевказані турагентства. Але в обох останніх варіантах доведеться доплатити за послуги посередників.

Оформити в Запоріжжі закордонний паспорт — додаткові послуги

Коли ви робите закордонний паспорт в Запоріжжі, то головним питанням після тривалості оформлення, є «Скільки коштує зробити закордонний паспорт у Запоріжжі?». Фіксована вартість на даний момент становить майже 600 гривень при оформленні у визначені державою строки.

Якщо ж вам знадобиться термінове оформлення закордонного паспорта в Запоріжжі, то зробити його можна за тиждень або навіть швидше. Але, звісно, для цього повинні існувати вагомі обставини. І в таких випадках передбачена доплата.

Крім цього, можна оформити другий закордонний паспорт. Він надзвичайно вигідний для частих подорожей, особливо якщо доведеться перетинати кордони конфліктуючих держав. Другий закордонний паспорт можна оформити в Запоріжжі, ціна його ідентична першому.

Як отримати другий закордонний паспорт в Запоріжжі

Як вже було сказано раніше, другий закордонний паспорт оформляється без особливих складнощів і часто використовується досвідченими мандрівниками. Коли ви відправляєтеся в одну країну, але очікуєте візу для відвідин ще однієї, два документи припадуть до речі. Але при подачі заяви слід обов’язково вказати причину, по якій вам потрібен ще один паспорт.

Разом із заявою подається:

Документ оформляється у ВВІРі, в турагентстві або в інших закладах, які надають подібні послуги.

Як зробити закордонний паспорт у Запоріжжі терміново

Ми вже відповіли на поширене питання, де в Запоріжжі зробити закордонний паспорт. Але не обов’язково звертатися в дорогі туристичні фірми або стояти в черзі ВВІРу. Наша команда Бізнес Візит з радістю допоможе вам в оформленні документів.

Достатньо звернутися до менеджера, який роз’яснить всі необхідні деталі і подбає про термінову підготовку закордонного паспорта.

Відповіді на питання

 • Запитання: У мене закінчується закордонний паспорт. Що потрібно для переоформлення закордонного паспорта? Потрібно його здавати? Шкода, якщо здавати, в паспорті багато шенгенських віз. Потім в новий паспорт будуть складнощі отримати шенген?
 • Відповідь:
  Для безпроблемного отримання віз старий паспорт треба обов’язково анулювати, перед цим можна зробити собі копії віз. Для візової історії беруться до уваги візи за останні 3 роки.

 • Запитання: Прописка і місце мого перебування на даний період – Донецьк. Закордонний паспорт потрібен терміново, по можливості зробила б в місті, яке максимально близько до Донецька.
 • Відповідь: На жаль, на даний момент є можливість зробити Вам закордонний паспорт тільки за 21 робочий день.

Важливо: якщо Ви з Донецької, Луганської областей, зробити закордонний паспорт у Запоріжжі можливо тільки за наявності ID картки або старого закордонного апспорту!
Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber