Оплата залізничного квитка

 

 • Оплата карткою Visa або MasterCard

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомРозрахуватися за залізничні квитки, замовлені на сайті, можна виключно пластиковою карткою.

  Електронний платіж проводиться протягом декількох секунд по захищеній сертифікованій банківській системі платежів.

  Підтвердження платежу карткою
  На знак підтвердження оплати, Ви отримуєте від свого банку смс-повідомлення, якщо у Вас підключена послуга оповіщень.
  Підтвердженням оплати також є електронний залізничний квиток.
  У електронному квитку по більшості залізничних напрямків є напис: «Цей посадковий документ є підставою для проїзду без звернення до каси. Посадковий документ є розрахунковим документом».

  Повернення коштів за електронні залізничні квитки
  Повернення грошей за електронні залізничні квитки, здійснюється не готівкою, а зарахуванням на картку, з якої було проведено оплату. Для цього квитки треба повернути з дотриманням тієї ж процедури, що і квитки, придбані в касах.

  Здати електронний залізничний квиток можна на вокзалі в спеціальній касі при наявності паспорта. В обмін на зданий квиток видається акт. Якщо з якихось причин зарахування грошей на вашу картку затримується, Ви можете отримати їх на підставі цього акта.

  Оплата карткою через інтернет — це зручно і швидко!
  Можливість придбати квиток на поїзд, не виходячи з будинку або офісу, та розраховуючись за них карткою — це комфорт і економія часу та сил.
  Використовуйте сучасні технології задля придбання квитків, звільніть свій час для дійсно важливих справ!

 • Оплата за безготівковим розрахунком для підприємств

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомОплата залізничних квитків за безготівковим розрахунком можлива лише для юридичних осіб, які мають договір корпоративного обслуговування. Всі необхідні бухгалтерські документи наша компанія надає.

  Про переваги договору корпоративного обслуговування детальніше

Інші послуги Бізнес Візит:
20.05.2019
Змінені правила відвідування американської Статуї Свободи

Починаючи з 16 травня, квиток на екскурсію до Нью-Йоркської Статуї Свободи можливо придбати тільки у компанії Statue Cruises. Цей екскурсійний оператор є офіційним представником Служби Національних Парків і тепер має…

Читати далі
13.05.2019
З Дніпра запущені безпересадні вагони в Перемишль

З квітня жителі Дніпра отримали можливість дістатися до Польщі без пересадок. Головне – не заплутатися в поїздах, вагонах і часу відправлення. Два безпересадних вагонів в польському напрямку спочатку їдуть в…

Читати далі
06.05.2019
У Луврі відкривається масштабна виставка, присвячена Да Вінчі

Паризький Лувр відкриває унікальну виставку, присвячену до 500-річчя з дня смерті великого творця своєї епохи Леонардо да Вінчі. Творець залишив після себе багатющу спадщину — картини, скульптури, наукові праці та…

Читати далі