Оплата залізничного квитка

 

 • Оплата карткою Visa або MasterCard

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомРозрахуватися за залізничні квитки, замовлені на сайті, можна виключно пластиковою карткою.

  Електронний платіж проводиться протягом декількох секунд по захищеній сертифікованій банківській системі платежів.

  Підтвердження платежу карткою
  На знак підтвердження оплати, Ви отримуєте від свого банку смс-повідомлення, якщо у Вас підключена послуга оповіщень.
  Підтвердженням оплати також є електронний залізничний квиток.
  У електронному квитку по більшості залізничних напрямків є напис: «Цей посадковий документ є підставою для проїзду без звернення до каси. Посадковий документ є розрахунковим документом».

  Повернення коштів за електронні залізничні квитки
  Повернення грошей за електронні залізничні квитки, здійснюється не готівкою, а зарахуванням на картку, з якої було проведено оплату. Для цього квитки треба повернути з дотриманням тієї ж процедури, що і квитки, придбані в касах.

  Здати електронний залізничний квиток можна на вокзалі в спеціальній касі при наявності паспорта. В обмін на зданий квиток видається акт. Якщо з якихось причин зарахування грошей на вашу картку затримується, Ви можете отримати їх на підставі цього акта.

  Оплата карткою через інтернет — це зручно і швидко!
  Можливість придбати квиток на поїзд, не виходячи з будинку або офісу, та розраховуючись за них карткою — це комфорт і економія часу та сил.
  Використовуйте сучасні технології задля придбання квитків, звільніть свій час для дійсно важливих справ!

 • Оплата за безготівковим розрахунком для підприємств

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомОплата залізничних квитків за безготівковим розрахунком можлива лише для юридичних осіб, які мають договір корпоративного обслуговування. Всі необхідні бухгалтерські документи наша компанія надає.

  Про переваги договору корпоративного обслуговування детальніше

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі