Оплата залізничного квитка

 

 • Оплата карткою Visa або MasterCard

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомРозрахуватися за залізничні квитки, замовлені на сайті, можна виключно пластиковою карткою.

  Електронний платіж проводиться протягом декількох секунд по захищеній сертифікованій банківській системі платежів.

  Підтвердження платежу карткою
  На знак підтвердження оплати, Ви отримуєте від свого банку смс-повідомлення, якщо у Вас підключена послуга оповіщень.
  Підтвердженням оплати також є електронний залізничний квиток.
  У електронному квитку по більшості залізничних напрямків є напис: «Цей посадковий документ є підставою для проїзду без звернення до каси. Посадковий документ є розрахунковим документом».

  Повернення коштів за електронні залізничні квитки
  Повернення грошей за електронні залізничні квитки, здійснюється не готівкою, а зарахуванням на картку, з якої було проведено оплату. Для цього квитки треба повернути з дотриманням тієї ж процедури, що і квитки, придбані в касах.

  Здати електронний залізничний квиток можна на вокзалі в спеціальній касі при наявності паспорта. В обмін на зданий квиток видається акт. Якщо з якихось причин зарахування грошей на вашу картку затримується, Ви можете отримати їх на підставі цього акта.

  Оплата карткою через інтернет — це зручно і швидко!
  Можливість придбати квиток на поїзд, не виходячи з будинку або офісу, та розраховуючись за них карткою — це комфорт і економія часу та сил.
  Використовуйте сучасні технології задля придбання квитків, звільніть свій час для дійсно важливих справ!

 • Оплата за безготівковим розрахунком для підприємств

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомОплата залізничних квитків за безготівковим розрахунком можлива лише для юридичних осіб, які мають договір корпоративного обслуговування. Всі необхідні бухгалтерські документи наша компанія надає.

  Про переваги договору корпоративного обслуговування детальніше

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber