Оплата залізничного квитка

 

 • Оплата карткою Visa або MasterCard

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомРозрахуватися за залізничні квитки, замовлені на сайті, можна виключно пластиковою карткою.

  Електронний платіж проводиться протягом декількох секунд по захищеній сертифікованій банківській системі платежів.

  Підтвердження платежу карткою
  На знак підтвердження оплати, Ви отримуєте від свого банку смс-повідомлення, якщо у Вас підключена послуга оповіщень.
  Підтвердженням оплати також є електронний залізничний квиток.
  У електронному квитку по більшості залізничних напрямків є напис: «Цей посадковий документ є підставою для проїзду без звернення до каси. Посадковий документ є розрахунковим документом».

  Повернення коштів за електронні залізничні квитки
  Повернення грошей за електронні залізничні квитки, здійснюється не готівкою, а зарахуванням на картку, з якої було проведено оплату. Для цього квитки треба повернути з дотриманням тієї ж процедури, що і квитки, придбані в касах.

  Здати електронний залізничний квиток можна на вокзалі в спеціальній касі при наявності паспорта. В обмін на зданий квиток видається акт. Якщо з якихось причин зарахування грошей на вашу картку затримується, Ви можете отримати їх на підставі цього акта.

  Оплата карткою через інтернет — це зручно і швидко!
  Можливість придбати квиток на поїзд, не виходячи з будинку або офісу, та розраховуючись за них карткою — це комфорт і економія часу та сил.
  Використовуйте сучасні технології задля придбання квитків, звільніть свій час для дійсно важливих справ!

 • Оплата за безготівковим розрахунком для підприємств

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомОплата залізничних квитків за безготівковим розрахунком можлива лише для юридичних осіб, які мають договір корпоративного обслуговування. Всі необхідні бухгалтерські документи наша компанія надає.

  Про переваги договору корпоративного обслуговування детальніше

Інші послуги Бізнес Візит:
22.10.2018
В Мілані можна пообідати безкоштовно

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий…

Читати далі
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі