Оплата залізничного квитка

 

 • Оплата карткою Visa або MasterCard

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомРозрахуватися за залізничні квитки, замовлені на сайті, можна виключно пластиковою карткою.

  Електронний платіж проводиться протягом декількох секунд по захищеній сертифікованій банківській системі платежів.

  Підтвердження платежу карткою
  На знак підтвердження оплати, Ви отримуєте від свого банку смс-повідомлення, якщо у Вас підключена послуга оповіщень.
  Підтвердженням оплати також є електронний залізничний квиток.
  У електронному квитку по більшості залізничних напрямків є напис: «Цей посадковий документ є підставою для проїзду без звернення до каси. Посадковий документ є розрахунковим документом».

  Повернення коштів за електронні залізничні квитки
  Повернення грошей за електронні залізничні квитки, здійснюється не готівкою, а зарахуванням на картку, з якої було проведено оплату. Для цього квитки треба повернути з дотриманням тієї ж процедури, що і квитки, придбані в касах.

  Здати електронний залізничний квиток можна на вокзалі в спеціальній касі при наявності паспорта. В обмін на зданий квиток видається акт. Якщо з якихось причин зарахування грошей на вашу картку затримується, Ви можете отримати їх на підставі цього акта.

  Оплата карткою через інтернет — це зручно і швидко!
  Можливість придбати квиток на поїзд, не виходячи з будинку або офісу, та розраховуючись за них карткою — це комфорт і економія часу та сил.
  Використовуйте сучасні технології задля придбання квитків, звільніть свій час для дійсно важливих справ!

 • Оплата за безготівковим розрахунком для підприємств

 • Оплата залізничних квитків за безготівковим розрахункомОплата залізничних квитків за безготівковим розрахунком можлива лише для юридичних осіб, які мають договір корпоративного обслуговування. Всі необхідні бухгалтерські документи наша компанія надає.

  Про переваги договору корпоративного обслуговування детальніше

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі