Що таке електронний залізничний квиток?

Електронний квиток — специфічний новітній проїзний документ, котрий самостійно забезпечує можливість проїзду (що не характерно для інтернет-замовлення). Власнику квитка не потрібно проводити ніяких обмінів, варто лише пред’явити бланк з посвідченням особи співробітнику вагона під час розташування в своєму потязі. Чим же відрізняються електронні квитки від квитків з відкладеним друком.

Електронні квитки надаються в якості попередньо роздрукованого бланка з QR-кодом або ж даний код демонструється на екрані персонального пристрою.
Електронний квиток забезпечує власника правами, такими ж, як і паперовий аналог.

eticket2 електронний залізничний квиток

1. Ім’я та прізвище
Такий проїзний виключно іменний, бо в бланку квитка друкують дані власника (а не покупця, коли це різні особи). Він забезпечує проїзд виключно при наявності документа, що підтверджує зазначені особисті дані.

2. Номер квитка
Дані значення співробітник вагона вводить в систему зчитувального пристрою, коли QR-код не сприймається приладом з технічних чи інших причин. Так, залізничний працівник знаходить відомості в базі і успішно звіряє всі дані про конкретного пасажира.

3. Інформація про місця
Тут фіксуються відомості про нумерації поїзда і вагона, придбані місця.

4. QR-код
QR-код — всі дані по придбаному квитку і пасажиру, включаючи спеціальний асиметричний друк цифрового типу, що підтверджує справжність.

5. Інформація пасажирам
Важливі нюанси, необхідні кожному:

  1. нагадування, що для посадки дитини потрібно мати оригінал свідоцтва, інакше ця посадка не відбудеться;
  2. інформування пасажира, що електронний варіант не підлягає касовому обміну. При виникненні потреби в паперовому свідоцтві, наприклад, для обліку, слід звертатися до провідника, а не до касира;
  3. нагадування, що електронний квиток здається не пізніше ніж за годину до відправлення потягу.

Всі відмінності електронного і паперового варіантів свідчать про безперечні переваги саме першого рішення.

  • Електронний квиток неможливо втратити, пошкодити, зіпсувати. Всі дані зберігаються в спеціальній базі, так що навіть при проблемах з роздрукованою копією, завжди можна відтворити повторний примірник або зовсім перенести інформацію на мобільний. Допоможе в цьому розділ «Особистий кабінет».
  • Особливість електронного квитка — немає необхідності його роздруковувати. При посадці на потяг достатньо персонального посвідчення власника і коду на дисплеї, після чого співробітник вагона дозволить посадку в зазначений вагон. До речі, авіація схожу систему використовує не перший десяток років. Більшість авіакомпаній успішно відмовились від паперових варіантів на користь електронних. Хоча, варто врахувати суттєві відмінності між залізничними і авіаквитками даного типу.
  • Для придбання електронних квитків не потрібно відвідувати касу. Досить інтернету або відповідних точок продажу (це деякі банківські, поштові відділення, турагентства, спеціальні термінали та системи). Це допоможе Вам значно заощадити час, адже для придбання досить хвилини. Трохи часу також витратиться на підтвердження придбання і оплату через певну систему платежів. Після натискання кнопки «Купити» місце автоматично стає Вашим. Система відзначає позицію купленої, якщо за п’ятнадцять хвилин покупку не скасовано і реалізовано оплату.

Увага! Провести оплату обраної позиції зручним способом необхідно протягом п’ятнадцяти хвилин, інакше замовлення скасовується, і місце знову надходить у подальший продаж. Квиток вважається оплаченим лише після списання коштів.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber