Формування вартості квитків

Підсумкова вартість залізничного квитка складається з декількох компонентів. Окрім того, ціна залежить від сезону та інших зовнішніх чинників. Наприклад, досить часто надаються знижки, з огляду на поточний сезон.

  1. У вартість квитка закладено закономірні витрати, необхідні для експлуатації потягу та його утримання, а також витрати на електроенергію і забезпечення інфраструктури.
  2. Плацкарта — дає пасажирові право зайняти окреме нумероване місце у вагоні. Варто розуміти, що на вартість впливає безпосередньо подорож у вагоні певного класу. Так, при поверненні квитка, сума плацкарти компенсується фрагментарно.
  3. Страховий збір — оплата страхування від нещасних випадків, що є обов’язковою умовою. Його вартість прописана безпосередньо в ціні квитка.
  4. Комісії залізниці — частина загальної ціни, що йде на оплату послуг різного характеру. Сюди належать виписки, роздрукування, надання самого бланка звітності.
  5. ПДВ — податок, що характеризує додану вартість.
  6. Комісії «Бізнес Візит» — окремі збори самого сервісу, включаючи послуги систем платежів.

При придбанні квитка онлайн, але при відсутності можливості здійснення подорожі, також можна здати проїзний документ, частково відшкодувавши вартість. Буде утримано комісії залізниці та сервісу, а також частину вартості, що залежить від терміну повернення.

Якщо у Вас ще залишилися питання — читайте всю необхідну інформацію на нашому сайті. У нас тільки актуальні ціни та достовірні дані щодо місць у вагоні.

Інші послуги Бізнес Візит:
10.06.2019
Одеса вперше в історії прийме Сорочинський ярмарок

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й…

Читати далі
03.06.2019
У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам'ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту…

Читати далі
28.05.2019
Нові рейси з Одеси до Італії, Іспанії та Греції

У нинішньому році з'явилося відразу кілька нових рейсів, що зв'язують Південну Пальміру з містами Італії та Іспанії. Так, лоукостер Ernest Airlines презентує авіарейси в Рим, а «Скай Ап» пропонує злітати на італійський…

Читати далі