Формування вартості квитків

Підсумкова вартість залізничного квитка складається з декількох компонентів. Окрім того, ціна залежить від сезону та інших зовнішніх чинників. Наприклад, досить часто надаються знижки, з огляду на поточний сезон.

  1. У вартість квитка закладено закономірні витрати, необхідні для експлуатації потягу та його утримання, а також витрати на електроенергію і забезпечення інфраструктури.
  2. Плацкарта — дає пасажирові право зайняти окреме нумероване місце у вагоні. Варто розуміти, що на вартість впливає безпосередньо подорож у вагоні певного класу. Так, при поверненні квитка, сума плацкарти компенсується фрагментарно.
  3. Страховий збір — оплата страхування від нещасних випадків, що є обов’язковою умовою. Його вартість прописана безпосередньо в ціні квитка.
  4. Комісії залізниці — частина загальної ціни, що йде на оплату послуг різного характеру. Сюди належать виписки, роздрукування, надання самого бланка звітності.
  5. ПДВ — податок, що характеризує додану вартість.
  6. Комісії «Бізнес Візит» — окремі збори самого сервісу, включаючи послуги систем платежів.

При придбанні квитка онлайн, але при відсутності можливості здійснення подорожі, також можна здати проїзний документ, частково відшкодувавши вартість. Буде утримано комісії залізниці та сервісу, а також частину вартості, що залежить від терміну повернення.

Якщо у Вас ще залишилися питання — читайте всю необхідну інформацію на нашому сайті. У нас тільки актуальні ціни та достовірні дані щодо місць у вагоні.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі