Формування вартості квитків

Підсумкова вартість залізничного квитка складається з декількох компонентів. Окрім того, ціна залежить від сезону та інших зовнішніх чинників. Наприклад, досить часто надаються знижки, з огляду на поточний сезон.

  1. У вартість квитка закладено закономірні витрати, необхідні для експлуатації потягу та його утримання, а також витрати на електроенергію і забезпечення інфраструктури.
  2. Плацкарта — дає пасажирові право зайняти окреме нумероване місце у вагоні. Варто розуміти, що на вартість впливає безпосередньо подорож у вагоні певного класу. Так, при поверненні квитка, сума плацкарти компенсується фрагментарно.
  3. Страховий збір — оплата страхування від нещасних випадків, що є обов’язковою умовою. Його вартість прописана безпосередньо в ціні квитка.
  4. Комісії залізниці — частина загальної ціни, що йде на оплату послуг різного характеру. Сюди належать виписки, роздрукування, надання самого бланка звітності.
  5. ПДВ — податок, що характеризує додану вартість.
  6. Комісії «Бізнес Візит» — окремі збори самого сервісу, включаючи послуги систем платежів.

При придбанні квитка онлайн, але при відсутності можливості здійснення подорожі, також можна здати проїзний документ, частково відшкодувавши вартість. Буде утримано комісії залізниці та сервісу, а також частину вартості, що залежить від терміну повернення.

Якщо у Вас ще залишилися питання — читайте всю необхідну інформацію на нашому сайті. У нас тільки актуальні ціни та достовірні дані щодо місць у вагоні.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber