Формування вартості квитків

Підсумкова вартість залізничного квитка складається з декількох компонентів. Окрім того, ціна залежить від сезону та інших зовнішніх чинників. Наприклад, досить часто надаються знижки, з огляду на поточний сезон.

  1. У вартість квитка закладено закономірні витрати, необхідні для експлуатації потягу та його утримання, а також витрати на електроенергію і забезпечення інфраструктури.
  2. Плацкарта — дає пасажирові право зайняти окреме нумероване місце у вагоні. Варто розуміти, що на вартість впливає безпосередньо подорож у вагоні певного класу. Так, при поверненні квитка, сума плацкарти компенсується фрагментарно.
  3. Страховий збір — оплата страхування від нещасних випадків, що є обов’язковою умовою. Його вартість прописана безпосередньо в ціні квитка.
  4. Комісії залізниці — частина загальної ціни, що йде на оплату послуг різного характеру. Сюди належать виписки, роздрукування, надання самого бланка звітності.
  5. ПДВ — податок, що характеризує додану вартість.
  6. Комісії «Бізнес Візит» — окремі збори самого сервісу, включаючи послуги систем платежів.

При придбанні квитка онлайн, але при відсутності можливості здійснення подорожі, також можна здати проїзний документ, частково відшкодувавши вартість. Буде утримано комісії залізниці та сервісу, а також частину вартості, що залежить від терміну повернення.

Якщо у Вас ще залишилися питання — читайте всю необхідну інформацію на нашому сайті. У нас тільки актуальні ціни та достовірні дані щодо місць у вагоні.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі