Формування вартості квитків

Підсумкова вартість залізничного квитка складається з декількох компонентів. Окрім того, ціна залежить від сезону та інших зовнішніх чинників. Наприклад, досить часто надаються знижки, з огляду на поточний сезон.

  1. У вартість квитка закладено закономірні витрати, необхідні для експлуатації потягу та його утримання, а також витрати на електроенергію і забезпечення інфраструктури.
  2. Плацкарта — дає пасажирові право зайняти окреме нумероване місце у вагоні. Варто розуміти, що на вартість впливає безпосередньо подорож у вагоні певного класу. Так, при поверненні квитка, сума плацкарти компенсується фрагментарно.
  3. Страховий збір — оплата страхування від нещасних випадків, що є обов’язковою умовою. Його вартість прописана безпосередньо в ціні квитка.
  4. Комісії залізниці — частина загальної ціни, що йде на оплату послуг різного характеру. Сюди належать виписки, роздрукування, надання самого бланка звітності.
  5. ПДВ — податок, що характеризує додану вартість.
  6. Комісії «Бізнес Візит» — окремі збори самого сервісу, включаючи послуги систем платежів.

При придбанні квитка онлайн, але при відсутності можливості здійснення подорожі, також можна здати проїзний документ, частково відшкодувавши вартість. Буде утримано комісії залізниці та сервісу, а також частину вартості, що залежить від терміну повернення.

Якщо у Вас ще залишилися питання — читайте всю необхідну інформацію на нашому сайті. У нас тільки актуальні ціни та достовірні дані щодо місць у вагоні.

Інші послуги Бізнес Візит:
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі
30.11.2018
Залізничне сполучення Мукачево – Будапешт – Мукачево готове!

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого…

Читати далі