Що таке QR-код квитка?

QR-код — спеціально створена технологія кодування даних, що по-суті є аналогом звичного штрих-коду. Однак, при роботі з QR-системою інформація зчитується за допомогою будь-якої камери в двомірному просторі, в той час, як одномірний простір штрих-кодів потребує тонкого проміння.

Завдяки специфіці підходу, QR-код вміщує набагато більше даних. Крім того, для зчитування такого коду немає необхідності в окремому обладнанні, достатньо будь-якого мобільного пристрою з камерою і необхідним програмним забезпеченням по декодуванню даних.

Нерідко в побуті QR-код називають також матричним кодом або двомірних штрих-кодом.

Варто зазначити, що технологія QR-коду забезпечує можливість повного відновлення втрачених при пошкодженні відомостей, навіть якщо втрачено більше 70 відсотків інформації. Зчитується код без позиціонування, під довільним кутом.

Зображення демонструється у вигляді квадратів, а для його створення необхідно тільки два контрастних кольори. Це дає змогу роздруковувати бланк на стандартному принтері.

Інформація, яку містить QR-код електронного квитка

У спеціальному QR-коді для залізничного електронного квитка зашифровано інформацію щодо певної подорожі, а також персональні дані пасажира та цифровий, асиметричний підпис-ключ, який захищає дані від підробок.

Крім того, підробка таких залізничних квитків зовсім позбавлена сенсу, адже право на проїзд здійснюється тільки при наявності відповідного посвідчення особи, дані якого збігаються з інформацією в базі залізниці.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber