Що мається на увазі під порядком виплат у результаті виникнення страхового випадку під час експлуатації залізничних послуг?

Сьогодні обов’язкове індивідуальне страхування від ймовірності виникнення нещасних випадків у процесі використання залізничного транспорту здійснює близько п’ятнадцяти відповідних компаній.

Складання договору про страхування проводиться згідно чинному Закону, а також постанови №959, що діє від 14.08.1996 р. і затверджує специфіку невід’ємного особистого страхування при експлуатації послуг залізниць.

Дані про компанію-страхувальника зазначаються безпосередньо на квитку або на наданому полісі, де фіксуються контактні дані, а також розміри прийнятого тарифу. Це означає, що при потребі у відшкодуванні суми, слід звертатися саме до вказаної компанії. Та спершу слід обов’язково зафіксувати страховий випадок, якщо він стався під час поїздки залізницею.

Згідно зі згаданою вище постановою, до страхових випадків відносять смерть застрахованого, отримання травми або тимчасову втрату працездатності та подальше встановлення певної категорії інвалідності внаслідок нещасних випадків під час подорожі потягом.

Та варто пам’ятати, що коли обумовлені випадки сталися внаслідок навмисних дій самого застрахованого, вони вважаються неправомірними. Це дає підстави для визнання їх нестраховими. В цій ситуацій компенсація виплачуватись не буде.

Вивченням випадків та роботою зі зверненнями щодо компенсацій займаються страхові компанії, які здійснювали оформлення страховки.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі