Що мається на увазі під порядком виплат у результаті виникнення страхового випадку під час експлуатації залізничних послуг?

Сьогодні обов’язкове індивідуальне страхування від ймовірності виникнення нещасних випадків у процесі використання залізничного транспорту здійснює близько п’ятнадцяти відповідних компаній.

Складання договору про страхування проводиться згідно чинному Закону, а також постанови №959, що діє від 14.08.1996 р. і затверджує специфіку невід’ємного особистого страхування при експлуатації послуг залізниць.

Дані про компанію-страхувальника зазначаються безпосередньо на квитку або на наданому полісі, де фіксуються контактні дані, а також розміри прийнятого тарифу. Це означає, що при потребі у відшкодуванні суми, слід звертатися саме до вказаної компанії. Та спершу слід обов’язково зафіксувати страховий випадок, якщо він стався під час поїздки залізницею.

Згідно зі згаданою вище постановою, до страхових випадків відносять смерть застрахованого, отримання травми або тимчасову втрату працездатності та подальше встановлення певної категорії інвалідності внаслідок нещасних випадків під час подорожі потягом.

Та варто пам’ятати, що коли обумовлені випадки сталися внаслідок навмисних дій самого застрахованого, вони вважаються неправомірними. Це дає підстави для визнання їх нестраховими. В цій ситуацій компенсація виплачуватись не буде.

Вивченням випадків та роботою зі зверненнями щодо компенсацій займаються страхові компанії, які здійснювали оформлення страховки.

Інші послуги Бізнес Візит:
18.12.2018
Арабські Емірати пропонують шопінг на воді

У Дубаї запрацював перший у всьому світі магазин, здатний переміщатися по поверхні води. Це плавуча платформа, яка більшу частину часу знаходиться біля берега в районі Джумейри, а також доставляє прийняті телефоном…

Читати далі
10.12.2018
У Бангкоку тепер можна прогулятися небом

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з…

Читати далі
03.12.2018
Що чекає пасажирів «Укрзалізниці»?

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать…

Читати далі