Правильне використання електронного квитка

Електронний квиток — це спеціальний документ, що надає власнику право на проїзд залізничним транспортом у вказаному напрямку. При цьому, електронний варіант є практичною заміною паперового аналога, що в порядку суворої звітності друкується в касах на відповідних бланках.
Основна перевага, у порівнянні з проміжним варіантом квитка з відкладеним друком, — відсутність потреби в обміні електронного документа на паперовий.

Як використовувати електронні залізничні квитки?

Придбавши електронний квиток, власник може самостійно роздрукувати бланк, де міститься вся необхідна інформація щодо подорожі, а також особисті дані та QR-код, де закодована аналогічна інформація.

Увага! При придбанні електронних квитків слід зазначати ім’я майбутнього власника у вигляді, записаному в посвідченні особи. Допускається не більше трьох розбіжностей, які не впливають вагомо на дані.

Оскільки електронні квитки сьогодні офіційно є самостійними й повноцінними чинними документами, їх не потрібно обмінювати. А це означає, що пасажир може відразу прямувати на посадку, продемонструвавши співробітникам потягу бланк і документ, котрий посвідчує особу. Використовуючи спеціальний пристрій, провідник зчитує код і здійснює посадку.

Окрім того, QR-код можна надавати навіть на екрані мобільних електронних пристроїв будь-якого типу, а провідник так само зчитує його перед посадкою.

Коли є необхідність звітувати за квиток, для його отримання на спеціальному бланку слід звернутися до співробітника вагона.

Електронні квитки вважаються проїзними документами, тому власник не потрапить у вагон при їх відсутності, навіть якщо він має з собою особисті документи чи будь-які інші папери. Це основна відмінність залізничного електронного квитка від авіаційного аналога.

При втраті або пошкодженні електронного квитка, його можна відновити в «Особистому кабінеті».

Коли з різних причин QR-код не зчитується пристроєм провідника, достатньо ввести номер квитка, перевіривши всю необхідну інформацію.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі