Правильне використання електронного квитка

Електронний квиток — це спеціальний документ, що надає власнику право на проїзд залізничним транспортом у вказаному напрямку. При цьому, електронний варіант є практичною заміною паперового аналога, що в порядку суворої звітності друкується в касах на відповідних бланках.
Основна перевага, у порівнянні з проміжним варіантом квитка з відкладеним друком, — відсутність потреби в обміні електронного документа на паперовий.

Як використовувати електронні залізничні квитки?

Придбавши електронний квиток, власник може самостійно роздрукувати бланк, де міститься вся необхідна інформація щодо подорожі, а також особисті дані та QR-код, де закодована аналогічна інформація.

Увага! При придбанні електронних квитків слід зазначати ім’я майбутнього власника у вигляді, записаному в посвідченні особи. Допускається не більше трьох розбіжностей, які не впливають вагомо на дані.

Оскільки електронні квитки сьогодні офіційно є самостійними й повноцінними чинними документами, їх не потрібно обмінювати. А це означає, що пасажир може відразу прямувати на посадку, продемонструвавши співробітникам потягу бланк і документ, котрий посвідчує особу. Використовуючи спеціальний пристрій, провідник зчитує код і здійснює посадку.

Окрім того, QR-код можна надавати навіть на екрані мобільних електронних пристроїв будь-якого типу, а провідник так само зчитує його перед посадкою.

Коли є необхідність звітувати за квиток, для його отримання на спеціальному бланку слід звернутися до співробітника вагона.

Електронні квитки вважаються проїзними документами, тому власник не потрапить у вагон при їх відсутності, навіть якщо він має з собою особисті документи чи будь-які інші папери. Це основна відмінність залізничного електронного квитка від авіаційного аналога.

При втраті або пошкодженні електронного квитка, його можна відновити в «Особистому кабінеті».

Коли з різних причин QR-код не зчитується пристроєм провідника, достатньо ввести номер квитка, перевіривши всю необхідну інформацію.

Інші послуги Бізнес Візит:
10.06.2019
Одеса вперше в історії прийме Сорочинський ярмарок

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й…

Читати далі
03.06.2019
У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам'ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту…

Читати далі
28.05.2019
Нові рейси з Одеси до Італії, Іспанії та Греції

У нинішньому році з'явилося відразу кілька нових рейсів, що зв'язують Південну Пальміру з містами Італії та Іспанії. Так, лоукостер Ernest Airlines презентує авіарейси в Рим, а «Скай Ап» пропонує злітати на італійський…

Читати далі