Правильне використання електронного квитка

Електронний квиток — це спеціальний документ, що надає власнику право на проїзд залізничним транспортом у вказаному напрямку. При цьому, електронний варіант є практичною заміною паперового аналога, що в порядку суворої звітності друкується в касах на відповідних бланках.
Основна перевага, у порівнянні з проміжним варіантом квитка з відкладеним друком, — відсутність потреби в обміні електронного документа на паперовий.

Як використовувати електронні залізничні квитки?

Придбавши електронний квиток, власник може самостійно роздрукувати бланк, де міститься вся необхідна інформація щодо подорожі, а також особисті дані та QR-код, де закодована аналогічна інформація.

Увага! При придбанні електронних квитків слід зазначати ім’я майбутнього власника у вигляді, записаному в посвідченні особи. Допускається не більше трьох розбіжностей, які не впливають вагомо на дані.

Оскільки електронні квитки сьогодні офіційно є самостійними й повноцінними чинними документами, їх не потрібно обмінювати. А це означає, що пасажир може відразу прямувати на посадку, продемонструвавши співробітникам потягу бланк і документ, котрий посвідчує особу. Використовуючи спеціальний пристрій, провідник зчитує код і здійснює посадку.

Окрім того, QR-код можна надавати навіть на екрані мобільних електронних пристроїв будь-якого типу, а провідник так само зчитує його перед посадкою.

Коли є необхідність звітувати за квиток, для його отримання на спеціальному бланку слід звернутися до співробітника вагона.

Електронні квитки вважаються проїзними документами, тому власник не потрапить у вагон при їх відсутності, навіть якщо він має з собою особисті документи чи будь-які інші папери. Це основна відмінність залізничного електронного квитка від авіаційного аналога.

При втраті або пошкодженні електронного квитка, його можна відновити в «Особистому кабінеті».

Коли з різних причин QR-код не зчитується пристроєм провідника, достатньо ввести номер квитка, перевіривши всю необхідну інформацію.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber