Правильне використання електронного квитка

Електронний квиток — це спеціальний документ, що надає власнику право на проїзд залізничним транспортом у вказаному напрямку. При цьому, електронний варіант є практичною заміною паперового аналога, що в порядку суворої звітності друкується в касах на відповідних бланках.
Основна перевага, у порівнянні з проміжним варіантом квитка з відкладеним друком, — відсутність потреби в обміні електронного документа на паперовий.

Як використовувати електронні залізничні квитки?

Придбавши електронний квиток, власник може самостійно роздрукувати бланк, де міститься вся необхідна інформація щодо подорожі, а також особисті дані та QR-код, де закодована аналогічна інформація.

Увага! При придбанні електронних квитків слід зазначати ім’я майбутнього власника у вигляді, записаному в посвідченні особи. Допускається не більше трьох розбіжностей, які не впливають вагомо на дані.

Оскільки електронні квитки сьогодні офіційно є самостійними й повноцінними чинними документами, їх не потрібно обмінювати. А це означає, що пасажир може відразу прямувати на посадку, продемонструвавши співробітникам потягу бланк і документ, котрий посвідчує особу. Використовуючи спеціальний пристрій, провідник зчитує код і здійснює посадку.

Окрім того, QR-код можна надавати навіть на екрані мобільних електронних пристроїв будь-якого типу, а провідник так само зчитує його перед посадкою.

Коли є необхідність звітувати за квиток, для його отримання на спеціальному бланку слід звернутися до співробітника вагона.

Електронні квитки вважаються проїзними документами, тому власник не потрапить у вагон при їх відсутності, навіть якщо він має з собою особисті документи чи будь-які інші папери. Це основна відмінність залізничного електронного квитка від авіаційного аналога.

При втраті або пошкодженні електронного квитка, його можна відновити в «Особистому кабінеті».

Коли з різних причин QR-код не зчитується пристроєм провідника, достатньо ввести номер квитка, перевіривши всю необхідну інформацію.

Інші послуги Бізнес Візит:
19.02.2019
Грузія пустить українців за ID-паспортами

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто…

Читати далі
11.02.2019
На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з…

Читати далі
04.02.2019
Памуккале запрошує туристів на нічні прогулянки

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на…

Читати далі