Поїзди Інтерсіті

Звідки
Куди
Дата
В будь-який час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]

Купити квиток на поїзд за 5 простих кроків:

Інструкція по придбанню залізничного квитка на сайті Бізнес Візит

Дата загрузки:2014-01-22

Поїзди Інтерсіті та Інтерсіті+

Загальні дані та технічні характеристики

Загальні дані та технічні характеристики Інтерсіті

Переваги поїздів Інтерсіті+:

Замовлення квитка на поїзд Інтерсіті+

Сьогодні будь-хто може легко замовити електронні квитки навіть з найвіддаленішого куточка країни. Для цього, після оплати вартості, слід роздрукувати відповідний бланк з реквізитами поїздки. Для його обміну на проїзний документ слід звернутися в касу, де операція проводиться позачергово і безкоштовно.

Замовлення електронного квитка:

 1. зайти на наш сайт в меню «Залізничні квитки»;
 2. обрати дату і маршрут;
 3. вибрати поїзд, вагон, місце;
 4. підтвердити замовлення, здійснити оплату;
 5. пройти авторизацію;
 6. роздрукувати результат.

Прибувши на вокзал, слід підійти до співробітника вагона, надавши йому роздрукований бланк. Співробітник сканує QR-код, після чого підтверджує дійсність квитка і дозволяє посадку. З собою неодмінно треба мати посвідчення особистості.

Якщо Ви забули квиток:

Роздрукувати аналог можна будь-де: в найближчій поліграфії, кафе, іншому закладі, або ж треба показати код квитка на екрані власного пристрою.

Щоб повернути квиток:

Слід звернутися в касу з письмовою заявою, після чого частина коштів, обумовлена правилами повернення, перераховується на вашу картку.

При необхідності отримання квитка для звіту:

Необхідно звернутися до співробітника вагона.

Інструкції з безпеки

Українська залізнична швидкісна компанія сповна піклується про комфорт і безпеку пасажирів, саме тому пропонує ознайомитися з основними правилами, що стосуються безпеки та аварійних ситуацій в поїзді. Варто врахувати, що при надзвичайному стані може знадобитися допомога пасажира, котрий сидить біля аварійного вікна. Якщо ж немає можливості відкрити це вікно, слід неодмінно повідомити співробітників вагона, дотримуючись їх інструкцій.

Інструкція використання вогнегасника:

Інструкція використання вогнегасника Інтерсіті

Використання аварійного виходу:

Використання аварійного виходу Інтерсіті

 1. З тримача витягується аварійний молоток, який розташовано на стіні біля відповідного виходу.
 2. За допомогою цього молотка треба вдарити по точно вказаному місці та розбити внутрішнє скло, а через отриманий отвір нанести другий удар, котрий розіб’є скло зовнішнє.
 3. Щоб видавити скло назовні, треба натиснути руками на верхні кути.

Порядок дій при евакуації:

 1. Зберігаючи спокій, обрати напрямок до найближчого аварійного виходу, на які вказують співробітники складу.
 2. Покинути вагон через аварійні або звичайні виходи, якщо виникла така необхідність.

Схема вагонів Інтерсіті+:

Схема вагонів Інтерсіті+

Розклад поїздів Інтерсіті+:

Розклад поїздів Інтерсіті+

Розклад поїздів Інтерсіті:

Розклад поїздів Інтерсіті

Схеми вагонів поїздів Інтерсіті виробництва Skoda Vagonka:

Схеми вагонів поїздів Інтерсіті виробництва Skoda Vagonka

Для людей з обмеженими можливостями:

Перший і шостий вагони спеціально обладнано пандусом для посадки пасажирів з обмеженими можливостями. Передбачено також місця з надійною фіксацією колясок, спеціальна туалетна кімната, кнопки екстреного виклику співробітників вагона. Для допомоги в посадці пасажира з обмеженими можливостями слід заздалегідь попередити чергового вокзалу.

Переваги першого класу

Варто відзначити, що пасажири електропоїздів категорії Інтерсіті+ з квитками у вагони першого класу, в день відправлення отримують право на безкоштовне використання залів підвищеного комфорту, що зробить очікування більш приємним та легким.

Сервісні центри:

Переваги першого класу Інтерсіті

Меню вагона-буфета

До послуг пасажирів Інтерсіті+ — третій вагон потягу, де протягом всієї подорожі працює буфет, де пропонують спробувати безліч холодних та гарячих страв, снеків, сендвічів, напоїв і кондитерських виробів на будь-який смак.

Для зручності та оперативного обслуговування, в вагоні-буфеті надається перелік страв, котрі можна замовити з доставкою до конкретного місця. Сюди входять:

Крім того, до асортименту входять першокласні бізнес-ланчі.

У першому класі пасажири, при бажанні, можуть оплатити харчування вже в момент придбання квитка в касі. При цьому, можна замовляти сформовані набори продуктів, а можна скласти їх самостійно, у межах вартості такого набору і раціону вагона-буфета. Втім, якщо сума перевищує заявлену, пасажир завжди може додатково сплатити різницю.

Карта руху поїздів

Картка руху поїздів Інтерсіті

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber