Замовлення квитка через інтернет

Інтернет-замовлення так званого квитка для відкладеного друку (бланка замовлення або маршрут-квитанції) — своєрідна проміжна варіація між загальновідомим сьогодні електронним квитком і паперовим аналогом.

Купити залізничний квиток онлайн схема

Найчастіше саме такі квитки помилково класифікують як електронні, що, звичайно, призводить до плутанини. Маршрут-квитанція — не проїзний, так що з нею власник не отримує права на подорож. Такий квиток обов’язково треба обміняти на паперовий. Саме тому квитки такого типу правильніше визначати, як документ для відкладеного друку.

На бланку можна побачити 16-значний індивідуальний код замовлення. Саме він дозволяє касирові обміняти пасажиру бланк на паперову копію. Зробити подібний обмін можна в спеціалізованих відділеннях, а при їх відсутності — у звичайній вокзальній касі, не пізніше ніж за п’ятнадцять хвилин до відправлення потягу. Проводиться обмін без черги і додаткової плати. Переважно використовуються попередні відділи, центральні ділянки.

Крім того, на квитку є окремий штрих-код, для зчитування касовим сканером. При наявності такого устаткування в касі, процес обміну істотно прискорюється.

В одному інтернет-замовленні може бути до чотирьох квитків. Якщо Вам необхідно більше квитків, слід оформити декілька замовлень. А от їх кількість вже не обмежена.

Друк електронного залізничного квитка

Увага! Приватні каси, розташовані в турагентствах, здійснюють обмін бланків замовлення через інтернет за встановлену платню — це 12,50 грн за один роздрукований квиток. Тому краще за все проводити обмін безкоштовно, у вокзальній або спеціальній касі.

Замовлення залізничних квитків через інтернет — тепер це дуже просто!

Пам’ятайте, що квиток в касі можна отримати не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення потягу. Краще звернутися до неї заздалегідь, щоб уникнути проблем і накладок.

Код замовлення має бути зрозумілим, добре считуваним. Його можна записати від руки, роздрукувати бланк, зберегти SMS-повідомлення. Провести обмін бланків на діючі проїзні документи, згідно закону, може кожен, хто володіє кодом. Це зручно, проте інформацію про код слід ретельно зберігати, ніколи не передавати її сумнівним людям, незнайомим. Варто враховувати, що за збереження даних відповідає особисто покупець квитка. Якщо інформація потрапить до сторонніх осіб, вони зможуть самостійно роздрукувати документ а потім здати його відповідно до правил Укрзалізниці, отримавши для себе матеріальну вигоду.

Здійснюючи обмін, касовий працівник має право вимагати від пред’явника коду замовлення посвідчення особи.

Всі залізничні квитки, починаючи з 06.04.2013 р., — виключно іменні. При посадці на потяг власник неодмінно повинен мати будь-яке посвідчення особи, зазначене в правилах.

Переваги проїзних з відкладеним друком

  • можливість самостійно зробити вибір та придбати зручне місце в потязі, без відвідин каси;
  • час обміну обирається також самостійно;
  • оплата здійснюється банківською карткою, за допомогою електронних платежів або готівкою в точці продажу.

Бланк замовлення залізничного квитка

Єдиний, проте досить вагомий недолік квитків такого типу — необхідність відвідати касу з метою обміну. Сучасні електронні залізничні квитки, при порівнянні, мають все-таки більше переваг. Замовляйте квитки по Україні на нашому сайті!

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber