Рейси в Стамбул з Дніпропетровська за низькою ціною від Турецьких авіаліній

13.10.2015 - ціна актуальна на момент публікації, точну вартість уточнюйте у менеджера
Booking.com
Авіапереліт Переліт: із Дніпра
Ціна авіаквитка Вартість туру:
4300грн/люд
2591грн/люд
Надішліть
заявку менеджеру!
Акційна пропозиція від Турецьких авіаліній: переліт з Дніпропетровська в Стамбул і в зворотному напрямку за ціною 2670 гривень!

Увага! Кожен рейс в даному напрямку має обмежену кількість місць, які можна придбати за спеціальною ціною. Вартість квитків може бути змінена в залежності від курсу долара США. Акційний тариф діє при наступних умовах: переліт в обидві сторони, бронь оформляється не пізніше 20 днів до вильоту, вага багажу – до 30 кг, проводиться переліт економ-класом. Квиток, придбаний за спеціальною ціною, поверненню не підлягає.

Стамбул у своєму розмаїтті

перельоти в Стамбул з Дніпропетровськаблакитна мечеть у Стамбуліакційна ціна на перельоти в Стамбул

Стамбул – колоритна й надзвичайно мальовнича столиця Туреччини. Тут відокремлена архітектура, кухня, традиції і культурні цінності. Перебуваючи у Стамбулі, варто оцінити велич Галатської вежі, натхненність Блакитної мечеті, історичний центр міста Султанахмет і масу палаців, серед яких Бейлербей, Долмабахче і Йілдіз.

Відео – чудовий Стамбул

Про авіакомпанію

Турецькі авіалінії здійснюють перельоти більш ніж в ста напрямках, як внутрішніх, так і міжнародних. По внутрішнім авіаперевезенням компанія займає лідируючі позиції. У штаті компанії працює близько 12 000 співробітників.

Стамбул на мапі

Для швидкого замовлення
зв'яжіться з нами!
Інші акції
Послуги Бізнес Візит:
//
viber