Навчання за кордоном

Отримай освіту за кордоном!

Отримай безкоштовну консультацію
Програма навчання для будь-якого віку

Програми для дітей
Програми для молоді
Програми для дорослих

Чимало абітурієнтів замислюється над тим, щоб продовжити своє навчання за кордоном. Сьогодні якісна освіта, що дає не лише теоретичні, але й практичні знання, високо цінується роботодавцями. Її одержання є вигідним, а вкладені гроші стають інвестицією у майбутнє.

Перед випускниками іноземних ВНЗ відкриваються значні перспективи. Великі компанії зацікавлені у фахівцях з дипломом міжнародного зразка. Тому їм простіше знайти престижну роботу та побудувати кар’єру.

Безкоштовна освіта за кордоном досить популярна, отримати її можуть не тільки випускники шкіл, але й студенти молодших курсів. Також навчальними центрами передбачені програми для дітей та фахівців, які бажають підвищити кваліфікацію або змінити професію.

Але усі, хто бажає навчатись за кордоном, повинні пам’ятати, що важливою умовою для вступу до ВНЗ є знання іноземної мови. Тому підготовка до освітнього процесу обов’язково починається з проходження мовних курсів.

Переваги навчання за кордоном

Переваги та особливості навчання за кордоном

Освіта за кордоном дає не тільки професійні знання, але й досвід проживання в іншому суспільстві, сприяє розвитку та формуванню особистості.

Безкоштовне навчання за кордоном для українців має безліч переваг, до яких можна віднести:

  • відмінне володіння іноземною мовою;
  • дипломом міжнародного зразка;
  • стажування в провідних світових компаніях;
  • можливість побудувати успішну кар’єру за кордоном.

Студенти, що навчаються за кордоном, постійно перебувають в оточенні людей, які розмовляють чужою для них мовою. Таке спілкування – чудова мовна практика, яку неможливо отримати в школі або на курсах у рідній країні.

Навчання за кордоном для українців, безкоштовно
Навчання за кордоном
Навчання за кордоном

Абітурієнти можуть обрати будь-який напрямок та спеціалізацію, які пропонують закордонні університети, а після навчання стати першокласними та висококваліфікованими фахівцями.

Навчання за кордоном відрізняється високою якістю викладання, практичною спрямованістю, а також застосуванням сучасних методик й технологій, що полегшують сприйняття матеріалу.

Під час навчання студент знаходиться не тільки на заняттях, тому йому доводиться вирішувати багато завдань: облаштовувати свій побут, вчитися взаємодіяти з оточенням в університеті й вдома, влаштовуватись, тощо.

Мультинаціональна культура збагачує світогляд. Учень знайомиться з людьми з інших країн, проходить стажування та набуває досвід, який згодом може стати підґрунтям для подальшого працевлаштування.

Організація навчання за кордоном з «Бізнес Візит»

Організація навчання за кордоном з «Бізнес Візит»

Компанія «Бізнес Візит» надає підтримку та допомогу українським абітурієнтам під час вступу та навчання за кордоном.

Студенти можуть відвідати мовні табори, зокрема в рамках канікулярних програм, у яких під керівництвом досвідчених педагогів вони дізнаються багато нового про навчання та життя в інших країнах.

Увазі дипломованих фахівців пропонуються проекти з підвищення кваліфікації або практики за кордоном, а також курси для придбання нової професії. Після закінчення курсів фахівцям надається допомога під час працевлаштування.

Якщо вас цікавить безкоштовне навчання за кордоном, зокрема в Європі, ви завжди можете звернутись до нашої компанії – фахівці Business Visit дадуть відповіді на всі ваші питання та у разі потреби нададуть юридичну допомогу.

Українцям, які бажають завершити навчання за кордоном або отримати другий диплом, пропонуються відповідні програми. Наприклад, магістратура в Європі – чудова можливість вступити до європейського ВНЗ відразу ж після закінчення університету в Україні.

Також Business Visit пропонує наступні послуги:

  • допомога при підготовці та поданні документів;
  • організація поїздки;
  • організація мовних курсів (після закінчення яких видається сертифікат);
  • підтримка та супровід студентів під час вступу до ВНЗ.
 Програми навчання за кордоном, безкоштовно
Навчання за кордоном, безкоштовно
Навчання за кордоном

На заходах, організованих компанією, майбутні студенти зможуть поспілкуватись з представниками закордонних ВНЗ та поставити їм питання.

Співпраця з туристичним агентством «Бізнес Візит» допоможе вступникам уникнути багатьох проблем та заощадити час й кошти.

Навчання за кордоном для українців – це можливість отримати освіту, здійснити незабутню подорож, познайомитись з культурою та традиціями іншої країни, а також налагодити дружні та ділові відносини з людьми зі всього світу.

Інші послуги Бізнес Візит:
15.10.2019
Авіаперевізник «Мотор Січ» повертається в запорізький аеропорт

В мерії Запоріжжя офіційно підтвердили: ремонтні роботи злітно-посадкової смуги вийшли на фінішну пряму. Відкриття аеропорту заплановано на 22 жовтня. У зв'язку з цим компанія «Мотор Січ» вже анонсувала зміни в…

Читати далі
08.10.2019
Саудівська Аравія та Еквадор стали більш відкритими для туристів

Гарні новини для тих, хто мріє подорожувати в далекі країни. Тепер в Саудівську Аравію візу отримати можна, а в Еквадор — більше не потрібно. Нагадаємо, що дотепер Саудівська Аравія була практично закритою країною…

Читати далі
01.10.2019
З 5 жовтня починаються прямі перельоти Київ-Ташкент-Київ

Авіакомпанія Uzbekistan Airways анонсувала початок польотів до столиці України в аеропорт «Бориспіль». Перший виліт з Ташкента відбудеться 5-го жовтня. Надалі перельоти здійснюватимуться щотижня по вихідних. Розклад…

Читати далі