Круїз по Скандинавії

ціна: 620 дол./чол.
Тривалість відпочинку Тривалість відпочинку від: 7-31 днів


Круїз по Скандинавії
Круїз в Норвегію
Круїз по фіордах Норвегії

Скандинавія – овіяний легендами регіон Європи з багатовіковою історією, величними краєвидами та середньовічною архітектурою.

Вирушаючи в подорож скандинавськими країнами, туристи можуть побачити унікальний північний край, оточений неприступними скелями, які були свідками боїв вікінгів.

Скандинавія відома своїми краєвидами. Знамениті фіорди, що йдуть на сотні метрів углиб материка, визнані найкрасивішими в світі. Споглядаючи їх мовчазну велич, мандрівник залишається віч-на-віч з первозданною природою.

Останнім часом скандинавські країни стають одним з найпопулярніших напрямків туризму. З кожним роком кількість охочих відправитись в круїз по Скандинавії зростає, з’являється все більше мандрівників, які прагнуть побачити красоти цього регіону.

Окрім Швеції, Данії та Норвегії географічно до групи скандинавських країн також відносять близьку їм за духом та історичними подіями Фінляндію й острівну державу Ісландію, розташовану посеред океану. Культури цих країн тісно переплітаються, що відображається в архітектурі, музиці та образотворчому мистецтві.

Відео про Скандинавію

Круїз по фіордах Норвегії – переваги та недоліки

Одним з найкращих та найзахоплюючих туристичних маршрутів по Скандинавії є круїз «Норвезькі фіорди». Фіорди – це врізані в берег затоки, довжина яких значно перевищує ширину. Їх утворенню передували геологічні процеси, пов’язані з рухом земної кори, окремі фіорди утворились унаслідок дії льодовиків. Високі скелясті береги заток знизу покриті густою зеленю, а зверху увінчані білими шапками з льоду та снігу.

Круїз по фіордах Норвегії дозволяє насолодитись природними композиціями, що поєднують блакитну воду, смарагдову зелень та білосніжні вершини. Всього на території Норвегії налічується понад 1 000 фіордів, найвідоміший з яких – Гейрангерфіорд, що має довжину близько 15 км. Його другою відмітною рисою є водоспади Сім Сестер. Інший фіорд, який також користується популярністю у туристів, – це Нерей-фіорд, довжина якого складає понад 17 км.

Якщо ви хочете відправитися в круїз по Норвегії, то можете купити квиток на комфортабельний лайнер з відмінним сервісним обслуговуванням. Затишні каюти корабля обладнані з урахуванням усіх вимог та побажань пасажирів.

Круїз по фіордах
Круїз по фіордах Норвегії
Круїз Норвезькі фіорди

Головною перевагою круїзної подорожі є те, що туристи під час відпочинку мають усе необхідне – не потрібно шукати готель у різних містах, транспорт, тощо. Круїз «Норвезькі фіорди» включає харчування, а також культурні та розважальні програми.

До переваг, які мають морські круїзи по фіордах Норвегії, відноситься широка екскурсійна програма, яка чергується з подорожжю до наступного пункту призначення. Це дозволяє мандрівникам відпочити та набратися сил.

На борту корабля працюють:

  • кафе, бари, ресторани;
  • тренажерні зали та тенісні корти;
  • басейни;
  • гольф-тренінги;
  • косметичні салони;
  • розважальні центри для дітей;
  • кінотеатри та інтернет-кафе.

Також на лайнері проходять fashion-покази, прем’єри фільмів, театральні постановки, цілодобово працює казино та танцмайданчик, тобто створено всі умови для того, щоб туристи могли не тільки отримати цікаву інформацію на екскурсіях, але й розважитись.

З недоліків круїзів по скандинавським країнам можна виділити лише чітку прив’язку до маршруту та неможливість корегувати загальну програму поїздки.

Круїз по фіордах: особливості подорожі

Круїз по фіордах може тривати від кількох днів до двох тижнів. Тривалість поїздки залежить від маршруту та екскурсійної програми, яку проводять в кожному населеному пункті.

Особливої уваги заслуговує круїз «Норвезькі фіорди» з Копенгагена, який дозволяє побачити не тільки Норвегію, але й Данію та інші країни.

Купуючи демократичні за вартістю тури в Норвегію на поромі, туристи можуть детально ознайомитись з місцевим колоритом – значну частину шляху вони долатимуть автобусом. Подорож не буде виснажливою, оскільки після поїздки вони зможуть відпочити в каюті порома.

Круїз, Скандинавія
Тури в Норвегію на поромі
Морські круїзи по фіордах Норвегії

Замовляючи квиток на лайнер, уточніть у туристичного агентства, які послуги включено до подорожі. Іноді ціна берегових екскурсій не вказується, та за них доводиться платити окремо. Для того щоб у подорожі не виникало неприємних ситуацій, оператор зобов’язаний надати клієнту повний список послуг, що входять у вартість туру.

Оформляючи подорож в компанії «Бізнес Візит», клієнт отримує повну підтримку як перед поїздкою, так і під час неї. Наші менеджери виберуть для вас оптимальний маршрут та допоможуть з оформленням усіх необхідних документів.

Круїз по Скандинавії сподобається людям з будь-якими захопленнями – на лайнері, що має найкраще оснащення та кваліфікований персонал, кожен знайде собі заняття до душі, а краса скандинавських країн не залишать байдужим жодного туриста.

Круїзи: акції

15.05.2018
559€/люд
Горящий круиз: любимые страны Средиземноморья

Запрошуємо в круїз кращими країнами Середземного моря — Італія, Франція та Іспанія. Тур з 27 травня по 3 червня обійдеться від 559 євро (внутрішня каюта). В ціну круїзу входить: проживання, харчування «повний пансіон», доставка речей на лайнер, користування усією інфраструктурою лайнера. Потрібен Шенген, якщо не оформлений біометричний закордонний паспорт. Стартуємо з порту Чівітавеккіа, (Італія) на лайнері MSC Divin…

Детальніше
28.03.2018
1149€/люд
Круиз по фьордам Исландии

Запрошуємо в літній круїз Північним та Норвезьким морями з 19 червня по 3 липня. На вибір вам може бути надана внутрішня або зовнішня каюта. Вартість подорожі стартує від 1149 € за людину. Лайнер вирушає у плавання з порту в Амстердамі. Пасажири забезпечені харчуванням за системою «повний пансіон». Кожного вечора гостей лайнера чекають розважальні програми. Окремо пасажирами оплачується оформлення візи, берегові екск…

Детальніше
28.02.2018
599€/люд
Круиз по Западному Средиземноморью

Запрошуємо в круїз по західній частині Середземного моря, де розташовані найцікавіші європейські країни. Подорож з 7 по 17 березня обійдеться від 599 євро за людину. В ціну включено розміщення в каюті, харчування по системі «все включено», доставка багажу, користування інфраструктурою лайнера. Потрібна Шенгенська мультивіза для всіх, хто не оформив біометричний закордонний паспорт. Ви вирушите в морську подорож на ла…

Детальніше
Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber