03/06/2019

У Римі можна залишати багаж в магазині

У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам’ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту зовсім не тому, що вони недопитливі й не хотіли б подивитися пам’ятки в місті, куди їх закинула доля буквально на день. Багатьом просто ніде залишити багаж, а ходити по місту з валізою – задоволення сумнівне, та й багато побачити з таким вантажем просто не встигаєш.

Бронювати комірки для зберігання пропонується на сайті проекту, вибравши місто й об’єкт з числа, що беруть участь в проекті. Як правило, всі партнерські об’єкти знаходяться недалеко від центру, одне вільне містечко вже точно знайдеться.

infoВартість послуги 1 євро за годину та 2 євро – це одноразовий платіж за подачу заявки. Сумарна вартість послуги не повинна перевищувати 10 євро за день. Всі здані на зберігання одиниці багажу опечатуються, а власнику видається страховка на суму до 2500 євро.

Зверніть увагу, що час роботи закладів, які надають послуги зберігання, різниться. Магазин чи бар може працювати цілодобово або з 8:00 до 20:00 з перервою на сієсту.

Уточнимо, що, крім Риму, таку послугу можна бронювати в Барселоні, Мадриді, Копенгагені, Ніцці й ще декількох містах Європи, Канади та США.

Коментарі закрито.

Інші новини
24.06.2019

З 9 червня з Мукачева почали ходити потяги прямо в словацьке місто Кошице. Це стало можливо завдяки зусиллям «Укрзалізниці» щодо розвитку прикордонного залізничного сполучення та модернізації залізничних колій до європейських стандартів. Для зручності пасажирів запущені відразу дві пари щоденних поїздів. Розклад руху поїздів Кошице — Мукачево — Кошице: №№960/961 Кошице — Мукачево – 09:10-14:00. №№960/961 Мукачево — Кошице – 14:54-18:13…. Читати далі

18.06.2019

З 4 червня стартувала польотна програма перевізника МАУ на курорт Санья, що на півдні Китаю в провінції Хайнань. Раніше вже практикувалися польоти в цьому напрямку, а зараз їх вирішено відновити. Курорт примітний тим, що тут літо триває цілий рік, а температура води в Південно-Китайському морі, що омиває острів Хайнань, дорівнює температурі повітря. Цілорічне тепло пояснюється географічним розташуванням: Санья знаходиться приблизно… Читати далі

10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: