03/06/2019

У Римі можна залишати багаж в магазині

У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам’ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту зовсім не тому, що вони недопитливі й не хотіли б подивитися пам’ятки в місті, куди їх закинула доля буквально на день. Багатьом просто ніде залишити багаж, а ходити по місту з валізою – задоволення сумнівне, та й багато побачити з таким вантажем просто не встигаєш.

Бронювати комірки для зберігання пропонується на сайті проекту, вибравши місто й об’єкт з числа, що беруть участь в проекті. Як правило, всі партнерські об’єкти знаходяться недалеко від центру, одне вільне містечко вже точно знайдеться.

infoВартість послуги 1 євро за годину та 2 євро – це одноразовий платіж за подачу заявки. Сумарна вартість послуги не повинна перевищувати 10 євро за день. Всі здані на зберігання одиниці багажу опечатуються, а власнику видається страховка на суму до 2500 євро.

Зверніть увагу, що час роботи закладів, які надають послуги зберігання, різниться. Магазин чи бар може працювати цілодобово або з 8:00 до 20:00 з перервою на сієсту.

Уточнимо, що, крім Риму, таку послугу можна бронювати в Барселоні, Мадриді, Копенгагені, Ніцці й ще декількох містах Європи, Канади та США.

Коментарі закриті.

Інші новини
13.11.2019

Ірландський перевізник Ryanair міцно влаштувався в Україні. Тільки на кінець 2019 — початок 2020 року компанія запланувала запуск двох десятків нових авіарейсів. Деякі маршрути відкриті, наприклад, мешканці Одеси вже оцінили комфорт перельоту до берлінського аеропорту «Тегель». Запуск інших рейсів заплановано на найближчий час. Причому «Райанейр» не обмежився тими аеропортами України, в яких працював раніше. Туристів чекають справжні несподіванки. Наприклад, з… Читати далі

06.11.2019

«Візз Ейр» повним ходом готується до літньої навігації сезону 2020. Компанія налаштована рішуче і має намір помітно збільшити присутність на українському ринку міжнародних авіаперевізників. Так, з кінця березня 2020 року «ВіззЕйр» починає авіаперельоти із запорізького аеропорту в Австрію, Угорщину, Польщу і Литву. Всього мешканцям Запоріжжя буде запропоновано шість нових європейських маршрутів. Заявлена ​​частотність польотів — двічі на тиждень. Нові рейси… Читати далі

30.10.2019

Молодий вітчизняний перевізник SkyUp планомірно нарощує обсяг перельотів на внутрішніх і міжнародних напрямках. Авіакомпанія вже розпочала польоти за маршрутом Львів – Київ – Львів і перша в країні відкрила авіасполучення Харків – Львів – Харків. З початком зимового сезону кількість перельотів в столичному напрямку в офісі перевізника вирішено було збільшити. Цей захід покликаний спростити життя діловим людям, серед яких традиційно… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: