03/06/2019

У Римі можна залишати багаж в магазині

У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам’ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту зовсім не тому, що вони недопитливі й не хотіли б подивитися пам’ятки в місті, куди їх закинула доля буквально на день. Багатьом просто ніде залишити багаж, а ходити по місту з валізою – задоволення сумнівне, та й багато побачити з таким вантажем просто не встигаєш.

Бронювати комірки для зберігання пропонується на сайті проекту, вибравши місто й об’єкт з числа, що беруть участь в проекті. Як правило, всі партнерські об’єкти знаходяться недалеко від центру, одне вільне містечко вже точно знайдеться.

infoВартість послуги 1 євро за годину та 2 євро – це одноразовий платіж за подачу заявки. Сумарна вартість послуги не повинна перевищувати 10 євро за день. Всі здані на зберігання одиниці багажу опечатуються, а власнику видається страховка на суму до 2500 євро.

Зверніть увагу, що час роботи закладів, які надають послуги зберігання, різниться. Магазин чи бар може працювати цілодобово або з 8:00 до 20:00 з перервою на сієсту.

Уточнимо, що, крім Риму, таку послугу можна бронювати в Барселоні, Мадриді, Копенгагені, Ніцці й ще декількох містах Європи, Канади та США.

Коментарі закриті.

Інші новини
19.08.2019

Кожен турист, який прилетів в ОАЕ, тепер може отримати безкоштовну SIM-карту. Послуга доступна тільки повнолітнім мандрівникам прямо в дубайському аеропорту. Звертатися необхыдно на стійку імміграції. Ініціатива була висунута Директоратом з міжнародних зв’язків «Смарт Дубай» і підтримана мобільним оператором Telecommunications. Заявлена ​​місія проекту: «підвищення рівня щастя» туристів при відвідуванні Дубая. Настільки гучну заяву можна і опротестувати, але те, що сервіс зручний,… Читати далі

12.08.2019

Незвичайний готель планують відкрити в Норвегії. Дахом його стане вершина скелі, а роль стін і міжповерхових перекриттів виконає скельна порода. Вхід обладнають нагорі, там же буде оглядовий майданчик. Всього планується зробити три поверхи та 9 номерів. Вікна, двері й балкони прорубають в скельній породі, причому балкони будуть виходити за межі скелі. Проте головною «фішкою» готелю стане басейн з прозорим дном,… Читати далі

05.08.2019

Відтепер всі, хто летить бізнес-класом, можуть самі вибрати, на яких умовах візьмуть квиток на рейс МАУ. Фактично це тепер два тарифи з дещо відмінними умовами. Бізнес-тарифи МАУ: Business Saver – підвищена норма багажу, ланч в польоті, безкоштовний посадковий, пріоритетна посадка, віп-стійка обслуговування та бізнес-зал в аеровокзалах, бізнес-салон на борту літака. Квитки Business Saver не підлягають поверненню, але можна внести зміни… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: