03/06/2019

У Римі можна залишати багаж в магазині

У Римі можна залишати багаж в магазині

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам’ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту зовсім не тому, що вони недопитливі й не хотіли б подивитися пам’ятки в місті, куди їх закинула доля буквально на день. Багатьом просто ніде залишити багаж, а ходити по місту з валізою – задоволення сумнівне, та й багато побачити з таким вантажем просто не встигаєш.

Бронювати комірки для зберігання пропонується на сайті проекту, вибравши місто й об’єкт з числа, що беруть участь в проекті. Як правило, всі партнерські об’єкти знаходяться недалеко від центру, одне вільне містечко вже точно знайдеться.

infoВартість послуги 1 євро за годину та 2 євро – це одноразовий платіж за подачу заявки. Сумарна вартість послуги не повинна перевищувати 10 євро за день. Всі здані на зберігання одиниці багажу опечатуються, а власнику видається страховка на суму до 2500 євро.

Зверніть увагу, що час роботи закладів, які надають послуги зберігання, різниться. Магазин чи бар може працювати цілодобово або з 8:00 до 20:00 з перервою на сієсту.

Уточнимо, що, крім Риму, таку послугу можна бронювати в Барселоні, Мадриді, Копенгагені, Ніцці й ще декількох містах Європи, Канади та США.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber