Оформлення візи до Монако Стяг країни

Вартість візової підтримки
при заявці онлайн -10%
155 євро
Терміни оформлення візи
7-10
діб
Терміни дії візи Терміни оформлення Обов'язкова наявність Вартість
короткострокова, до 25 днів 20 робочих днів 155 євро
піврічна мультивіза, 90/180 30 днів 1 німецька віза 500 євро
річна мультивіза, 90/360 30 днів 600 євро
2х-річна мультивіза 30 днів 2 німецькі візи 800 євро
Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення деталей!

Телефонуйте:(050) 450-08-85

Ми надаємо Вам комплекс послуг з оформлення візи до Монако:

 • Заповнення консульських анкет.
 • Консультація та сприяння
  в зборі документів.
 • Подача документів
  без особистої присутності
  в посольствах країн, де
  це можливо.
 • Призначення дати подачі
  пакета документів.
 • Візи до Монако
  для будь-яких подорожей:
  — гостьова,
  — туристична,
  — бізнес-віза,
  — віза нареченої,
  — студентська віза.

Який вигляд має віза до Монако:

Шенгенская виза в Монако, 2014, турагентство «Бизнес Визит»Оформлення від 4 віз — 30% знижка на наші послуги!

Увага:
На візові та консульські платежі, а також на страхування знижки на діють.Шенгенська віза вклеюється в закордонний паспорт.

При отриманні документів обов’язково ретельно перевіряйте всі дані в Вашій візі.

До вартості наших послуг
по візовій підтримці належать:

 • консультація;
 • запис на співбесіду;
 • заповнення анкети;
 • бронювання авіаквитків;
 • бронювання готелю;
 • подача документів чи супровід до консульства;
 • комплектація повного пакета документів на візу.

Додатково сплачуються:

 • консульський збір;
 • візовий збір;
 • страховка.
Суми консульського та візового зборів залежать від типу візи та терміну її дії, вартість страховки також є індивідуальною. Уточнюйте суми для Вашого конкретного випадку у менеджера.


Оформлення візи до Монако "від і до" — від 155 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
На бланкові візи перевірте наступне:
1. Термін дії візи.
2. Номер візи.
3. Тип візи.

Перелік необхідних документів:

 • Закордонний паспорт.
 • Копії всіх сторінок українського паспорта.
 • 2 нові фотокартки 3,5х4,5 см.
 • Довідка з місця роботи (навчального закладу) .
 • Довідка з банку.

Також можуть знадобитись:

 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні півроку.
 • Свідоцтво про народження чи смерть.
 • Свідоцтво про шлюб чи розлучення.
 • Документи на нерухомість.
 • Свідоцтво про реєстрацію компанії.
 • Свідоцтво платника податків.
 • Довіреність та спонсорський лист.
 • Переклад документів англійською мовою.

Увага! Кожен перелік є індивідуальним.

Перелік, наведений вище, — базовий. Посольства змінюють правила доволі часто. Ваш перелік залежить від Вашої візової історії. Всі нюанси уточнюйте у менеджера.

Представництва Монако в Україні немає.
По візовим питанням звертайтесь до Посольства Франції за адресою:

01901, м. Київ, вул. Рейтарська, буд. 39.

Типи віз до Монако для українців:

 • туристична;
 • гостьова;
 • бізнес-віза;
 • для вступу до шлюбу;
 • студентська.
Інформація для покупців

Консультації та візова підтримка в різних містах України

Місто Консультації Передача документів Телефон
Київ По телефону та в офісі: вул. Верхній Вал, буд. 4А, оф. 304 Кур’єром або в офісі +38 (044) 303 91 62
Дніпро По телефону та в офісі: пл. Героїв Майдану, 1, оф. 316 Кур’єром або в офісі +38 (056) 794 02 40
Харків По телефону Кур’єрська доставка +38 (057) 728 56 08
Одеса По телефону Кур’єрська доставка +38 (048) 738 57 80
Львів По телефону Кур’єрська доставка +38 (032) 242 79 42
Запоріжжя По телефону та в офісі: пр. Маяковського, буд. 4 Кур’єром або в офісі +38 (061) 228 17 08

*Звернувшись до туристичної компанії Бізнес Візит у зручному для Вас місті, ви зможете отримати якісну консультацію з візових питань у телефонному режимі або в офісі. Передача документів на оформлення візи здійснюється кур’єром або при особистій присутності.

Віза до Монако

Попит серед українців на візи до Монако щороку зростає, особливою популярністю користуються візи типів C і D. Тип С — це стандартна Шенгенська віза з усіма її перевагами, такими як багаторазовий в’їзд до країн Шенгенської зони впродовж півроку. Загальна кількість днів перебування на цих територіях не повинна перевищувати 90 днів. За Шенгенською візою можна подорожувати не тільки до Монако, але також і до Бельгії, Словаччини, Австрії, Португалії, Естонії, Польщі, Угорщини, Швеції, Люксембургу, Сан-Марино, Латвії, Чехії, Німеччини, Швейцарії, Греції, Нідерландів, Іспанії, Франції, Андорри, Італії, Фінляндії, Ліхтенштейну, Данії, Мальти, словаччини, Словенії, Литви, Ісландії та Норвегії.

Обов’язково потрібно дотримуватися правиа в’їзду до держави, особливо важливо це враховувати при побудові свого маршруту. Якщо ж ви збираєтеся відвідати тільки Монако в короткий термін, але при цьому плануєте поїздку на особистому авто, вам все одно знадобиться Шенгенська віза, оскільки одноразова туристична віза подорожі на своєму транспорті не передбачає.

Що стосується національної візи в Монако, вона передбачає візит в цю країну, довжина його становить три місяці, але при необхідності візу можна продовжувати.

Цілі візиту

Монако — це центр розваг і потужна сучасна інфраструктура, тому в основному сюди їдуть на відпочинок, або з діловою місією. Щоб зрозуміти, яка вам необхідна віза, визначтеся в першу чергу з термінами перебування.

Якщо ви плануєте навчання за короткостроковими програмами, буде достатньо Шенгенської або в деяких випадках навіть одноразової візи. Але якщо мова йде про навчання у вищому закладі країни, оформляйте національну візу.

Для довгострокового лікування в Монако також буде потрібна національна віза типу D, при нетривалому курсі лікувальних процедур можна використовувати і Шенген.

В ділових цілях краще оформляти Шенген, якщо ви не збираєтеся відкривати в Монако свій бізнес, адже в такому випадку буде доречною наявність національної візи.

Візові експерти компанії «Бізнес Візит допоможуть вам з відкриттям будь-якої візи до Монако. Звернутися можна за наступними номерами телефонів:


Документи і візовий режим

Для забезпечення надійної візової історії багато українців практикує оформлення одразу двох закордонних паспортів. Це дозволяє раціонально використовувати документи. Перший — для подорожей і одноразових віз, другий — для відкриття американської візи і тривалих віз до країн Європи. Хороша візова історія — запорука успішного отримання будь-яких типів віз в майбутньому, а тому цим фактором не варто нехтувати.

Для отримання позитивної відповіді не менш важливими є документи, що підтверджують вашу фінансову спроможність, і медична страховка. Без них на Шенгенську візу розраховувати не доводиться. Багато посольств і консульств також вимагають наявність заздалегідь придбаних квитків і підтвердження броні в готелі. Варто знати, що коли ви бронюєте номер в готелі чи готельному комплексі, то краще там і зупинитися, адже скасування броні викликає серйозні підозри офіцерів консульства, і у разі відміни вашу візу легко зможуть анулювати. Не думайте, що в консульстві ваші дії залишаться непоміченими, оскільи більшість готелів співпрацюють з даними установами, інформація про зняття броні надійде оперативно.

Не менш вагомою підставою для відмови можуть стати будь-які фальшиві довідки або інші документи, подані заявником. Те ж саме стосується будь-якої інформації, заявленої про свою особу. Крім відмови може послідувати і більш серйозне покарання — занесення до чорного списку, що означає заборону в’їзду для заявника до будь-якої з держав Шенгенської зони.

В стандартному наборі документів заявник повинен надати паспорт внутрішній і закордонний, свої фото, банківську довідку і довідку з місця навчання або роботи. У консульстві можуть розширити вимоги, додавши до переліку свідоцтво про укладення шлюбу, або про його розірвання, документацію на нерухоме майно, спонсорські листи, довіреності та переклад всіх вищевказаних документів англійською мовою.

Фахівці компанії «Бізнес Візит» візьмуться за будь етап візової підтримки клієнта, включаючи роботу зі складними випадками. Зателефонуйте за вказаними контактами, і ви отримаєте консультацію експерта, практичну допомогу або візу «під ключ». Ми працюємо по всіх регіонах України, в місцях відсутності представництва документацію можна отримати за допомогою кур’єрської служби. Крім контактів у місті Києві, а також Дніпропетровську та Запоріжжі, ви можете звернутися за телефонами: +38 (057) 728-56-08 (м. Харків), +38 (048) 38-57-80 в Одесі та +38 (032) 242-79-42 (м. Львів).

Можливо, вас зацікавить віза до іншої країни Шенгенської угоди:
— Австрія >>>
— Бельгія >>>
— Угорщина >>>

ПлохоНеплохоНормальноХорошоОтлично (2голосов. Оценка: 3,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber